Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Celkem se mi líbí ty zelený, si říkám že bych je vzal do budoucna pro dcerku. Jinak jestli se nepletu tak tohle pouzdro už v nedávných limitkách se stejným quartz strojkem použili a design se vlastně datuje až zpět k SUS edici s 4S15 z devadesátek.

seiko-pokemon-watch-pikachu-1.thumb.jpg.d4402f3598943c9dfb361a2b63f13a79.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2021 v 14:33, Waya03 napsal:

Celkem se mi líbí ty zelený, si říkám že bych je vzal do budoucna pro dcerku. Jinak jestli se nepletu tak tohle pouzdro už v nedávných limitkách se stejným quartz strojkem použili a design se vlastně datuje až zpět k SUS edici s 4S15 z devadesátek.

seiko-pokemon-watch-pikachu-1.thumb.jpg.d4402f3598943c9dfb361a2b63f13a79.jpg

nepleteš, pouzdro je stejné jako SUS reedice SCXP

SEIKO_SUS_COLLECTION-4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Liqid napsal:

Má tu už někdo SRPE39K?

INTRODUCING: These incredible photos of the Seiko SRPE39K Save The Ocean  say it all | Time and Tide Watches

Nemám, ale v ruce jsem je měl a dovolím si trochu nesouhlasit s p. @lub  mě se moc líbily, lumi lehce do krémova a luneta jako uhel, ten cifr na mě kolotočově nepůsobil. Ale je to na vkusu každého....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale joo, to nezpochybnuju, jiste jsou krasny a vymazleny, parada. jenze tyjo, jsou to puvodne potapecsky hodinky? tohle vyrabej pro chronomagory na machrovani do kanclu ne pro potapece, ale tak jako chapu to.

Ale to plati pro vetsinu potapek na trhu, ne? Potapeci pouzivaji pocitace. Zrovna tohle bych Seiku nevycital. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, prischera napsal:


Ale to plati pro vetsinu potapek na trhu, ne? Potapeci pouzivaji pocitace. Zrovna tohle bych Seiku nevycital. :)

To máš, pravdu, dnes se každý spoléhá na potápěčský počítač. 

Kromě kurzu jsem sportovního potápěče neviděl počítat bez dekompresní ponor a potápět se následně pouze s hodinkami. 

Potápky jsou na ruce pouze na souši. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, DavidLC napsal:

Když ten žralok je vždy o 10 metrů hlouběji než si naplánuješ a počítač ti to vyřeší 🙂

To je pravda, ale někdy se následně divíš, kolik minut strávíš na laně nebo bójce cestou na hladinu. 

To by se s hodinkami nestalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...