Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Je fajn videt vedle sebe mm300 a mm200. A proc ma mm200 cerveny bod na vterinovce a mm300 ne?

Jinak jsem nepochopil, proc je kazda z vyrocnich rad jinej pes ze vsi (hneda vs zelena vs fialova). By mi davalo smysl drzet konkretni limitku v jednotnem designu... ale asi tomu proste jen nerozumim.

Jinak teda zelene mm200 bych vzal i na milost. Pokud by teda nemely sunburst, coz mi z tech fotek neni jasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, AndyAaron napsal:

Je fajn videt vedle sebe mm300 a mm200. A proc ma mm200 cerveny bod na vterinovce a mm300 ne?

Jinak jsem nepochopil, proc je kazda z vyrocnich rad jinej pes ze vsi (hneda vs zelena vs fialova). By mi davalo smysl drzet konkretni limitku v jednotnem designu... ale asi tomu proste jen nerozumim.

Jinak teda zelene mm200 bych vzal i na milost. Pokud by teda nemely sunburst, coz mi z tech fotek neni jasne.

68molle na Instagramu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Violoncello napsal:

😀

tak ona je taková speciální "sportovní" disciplína Muff Diving, tam se hodí si i přisvítit


Alespoň jsem na vlastní oči viděl tričko s takovým nápisem a krásným vkusným logem, bylo to v USA (ale už je tomu bezmála 30 let )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...