Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Na wus je jen japonske oznaceni SBDC139, mezinárodní oznaceni ze spb rady nevim ..

Jeste tam nekde padla zminka k tomu priprdlemu indexu na trojce.. ze to je snad vysledek iso certifikace, ktera vyzaduje lumi na kazde pozici, i tohle byl nejjednodussi a nejrychlejsi zpusob, jak tam ten index narvat.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, petr_cha napsal:

Na wus je jen japonske oznaceni SBDC139, mezinárodní oznaceni ze spb rady nevim ..

Jeste tam nekde padla zminka k tomu priprdlemu indexu na trojce.. ze to je snad vysledek iso certifikace, ktera vyzaduje lumi na kazde pozici, i tohle byl nejjednodussi a nejrychlejsi zpusob, jak tam ten index narvat.. 🙂

Takhle Lumi datový věnec  ;o)
akorát od půlnoci do rána by měl utrum, kdyby si ho člověk znova nenasvítil UV baterkou.

No, já ji vedle postele mám, nebyl by problém... (nasvicuji si s tím hodinky, nepátrám po tělních tekutinách, jen tak pro pořádek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, petr_cha napsal:

Na wus je jen japonske oznaceni SBDC139, mezinárodní oznaceni ze spb rady nevim ..

Jeste tam nekde padla zminka k tomu priprdlemu indexu na trojce.. ze to je snad vysledek iso certifikace, ktera vyzaduje lumi na kazde pozici, i tohle byl nejjednodussi a nejrychlejsi zpusob, jak tam ten index narvat.. 🙂

Som z toho blbej, lebo niektoré iné divery od Seika ten lumi index nemajú.

Inak hentak dodrbať celkom pekné hodinky, to chce odvahu. Človeka, ktorý sa neserie, zabije koňa a ide peši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, petr_cha napsal:

A prilepim z tech barvicek ty svetle.. 🙂7ca5856c397feb0cb839679b420cf796.jpg

Ale to je hezké. GMT ručka se nemotá mezi ty standartní a elegantní indikátor nátahu není žádný stěrač. Modro-bílé dělení armováku nepůlí na lunetě čísla.
Vyloženě decentní (PS takže nic pro mě ;o) - ostatně za hubičku to nebude - tak i proto)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, AndyAaron napsal:

Ja bych dal teda jeste do hajzlu tu datumovku v subcifru :)

Normálně jsem teď asi 5 minut hledal datumovku, pak jsem dlouhou dobu přemýšlel, proč má minutový sčítač 31 minut. Pak jsem přemýšlel, proč mají minutový sčítač, když to nejsou chrona.... ale hodinky pěkný, jsem zvědav na živé fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...