Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Před hodinou, ondrejm napsal:

Normálně jsem teď asi 5 minut hledal datumovku, pak jsem dlouhou dobu přemýšlel, proč má minutový sčítač 31 minut. Pak jsem přemýšlel, proč mají minutový sčítač, když to nejsou chrona.... ale hodinky pěkný, jsem zvědav na živé fotky :)

Taky jsem to přehlídl. Já osobně má raději explicitní číslici než ten ručkový ukazatel. Ale to je můj problém - a vlastně ani není ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny ne, ty zelené. Respektive ano, zelené by byly, ale s lunetou barvy ciferníku. Jako proboha proč jim vrazili černou lunetu? Když všechny ostatní barevný provedení to mají sladěné ve stejném. A zrovna tahleta parkurová zelená by tam byla tak nádherná. Jak nemám zelenou vůbec rád, tak tuhletu naopak úplně miluju. Škoda, tímhle tu variantu úplně pohřbili - jistě, lidi si je koupí, o tom nepochybuju, ale vsadím se, že právě z tohohle důvodu zase i prodají, protože když ne hned, tak za čas to bude člověka dovádět přímo k šílenství, zvlášť když bude vědět, že ostatní to mají sladěné ... 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sto lidi, sto chuti. Ja to vidim presne opacne. Ta zelena s cernou lunetou je pekna a elegantni, zadnej kolotoc. Tahle verze se mi libi nejvic. Rezerva mi nevadi, ale datum v subcifru zatim psychicky nedavam. Jinak to jsou povedene hodinky ne ze ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, omlouvám se za off topic, ale už mi to nedá.

Sice do tohohle vlákna příliš často nepřispívám, ale lezu sem poměrně pravidelně. To jsem jediný, koho název vlákna začíná frustrovat? :D

K tématu: Ty GMT jsou pěkné. Luneta je keramika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to četl, tak jsem si říkal, že to určitě budou další jinak barevný 6105... A ono jo :D https://www.ablogtowatch.com/seiko-unveils-prospex-sla049-and-sla051-dive-watches-commemorating-naomi-uemura/

Škoda, že to takhle neudělali na začátku a nezůstali jen u toho, to je jedno z mála spojení, co dává smysl... Na rozdíl od žraloka, co rád jezdí na hory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to četl, tak jsem si říkal, že to určitě budou další jinak barevný 6105... A ono jo  https://www.ablogtowatch.com/seiko-unveils-prospex-sla049-and-sla051-dive-watches-commemorating-naomi-uemura/
Škoda, že to takhle neudělali na začátku a nezůstali jen u toho, to je jedno z mála spojení, co dává smysl... Na rozdíl od žraloka, co rád jezdí na hory.
Jo tenhle Japonský Messner je borec. Škoda že pro něj neudělali radši nějaké nové spešl landmastery jako limitku.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko ma dostalo. Ten rozslapnuty kravinec ako ho svojho casu nemenovany kolega nazval, ma nikdy nebral. Prave naopak. Este to umocnovali vsetky SPB reinkarnacie. Ale modre limitky su skutocne nadherne. Az sa sam seba pytam, co na nich vidim, ved je to stale ten kravinec.

Mam vsak obavy, ze do roka a do dna bude dalsich milion SPB verzii, ktore to uplne devalvuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Zmrzlinar napsal:

Hele a ty křivé datumy mezi 4. a 5., vám se to jako líbí?

No tak když máš hodinky na levé ruce a píšeš na klávesnici, tak na to číslíčko koukáš v podstatě v ose.

Ale je to docela hnus, o tom žádná

 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...