Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Seiko sa neobvykle inšpirovalo vo svojej histórii a pripravilo tento kúsok, Alpinist Recreation.

1959 ks, cena 330.000円(税込), čiže 330.000 JPY vrátane stromčeka, chodiaceho televízora a dvoch hravých lachtanov.

https://www.seikowatches.com/jp-ja/products/prospex/special/1959-alpinist-recreation/?fbclid=IwAR1FCorFRy1CaBa2B1i1R6eoUoSKxGqbhhYXZtGGjwol-Dn-IMr4eGOoAzs

SBEN001.jpg.afcd9e5af4c0be21427914d71af11c4e.jpg

edit: sorry, teraz som zistil, že už sú v Alpinist vlákne

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dosavadní Save the Ocean s vlnkami mě nechávaly chladného - současná edice mě ale štve - už Manta samuraje mě dráždí, ale pořád jsem se dokázal krotit, protože nemusím to pouzdro, a asi by to na mají ruce nebylo takové jako na fotkách. Ale ty tučnákové Monstra asi budu muset mít :( A to jsem si vždycky říkal, že Seiku na špek s těmi nesmyslně předraženými 4R36 modely neskočím a statečně odolal Bryan May edici :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od Seiko geniální tah - Save edice má nevyčerpatelné možnosti, budeme zachraňovat velryby, Amazonii, ledovce, gorily... variant je mnoho... hraje to na populární eko-strunu, navíc umožnuje designérům každý rok přijít s něčím co podojí kapsy zákazníků a "dá smysl" barevným kombinacím, které by jinak netáhly... stejný strojek a pouzdro se tak dá recyklovat neuvěřitelně dlouho a přitom se šroubuje cena nahoru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Snekofon napsal:

Vedle je toto, kvalita foto mizerná - kdo chce lepší dohledá na FB "MACHTWATCH" - já mám FB na NTB blokovaný a z mobilu jsem udělal jen hnusný snímek obrazovky :)

image.png.139db7ef6816cd7877049ded1b83cf2f.png

FB nemám nikde, na Instagramu jsem to nedohledal, díky

vypadají super, podle umístění data ani nebudou extra velké, to vypadá moc pěkně. A díky datumu na 4:30 mají i všechny indexy. Naštěstí tam je i armovák, tak půjdou poznat fejky se zarovnanejma indexama 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta monstra jsou imho na ty hry s barvama jako dělaná (na rozdíl od spousta jiných modelů).

Jinak souhlas, zalepit to PS, třeba nějakou stopou dominantního alfa tučňáka a bude to OK.

Mě se ty tuňáky i monstra líbí, k sepraným riflím s bílým tričkem jako dělané, no ne?🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...