Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 36 minutami, lub napsal:

Super!!, konečně nové pětky. Že jim to ale trvalo. Vypadají teda povedeně, parádní, vyvážené, ideální velikost a proporce. A opět mohu vážně uvažovat o seikách, mám radost :smile_anim:.

Nepochybně dobrý krok. A ubylo textu na ciferníku, super. Škoda toho oživujícího konce vteřinovky. Kousek barvičky dělá divy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Datel napsal:

Nepochybně dobrý krok. A ubylo textu na ciferníku, super. Škoda toho oživujícího konce vteřinovky. Kousek barvičky dělá divy...

a su slepoň, ona na dvou modelech červené koncovka vteřinovky je, prohlížel jsem to původně na mobilu a pod slunkem, a úplně to přehlédl. Takže OK.
Udělali mi radost, že s tím pokračují.

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, McStinger napsal:

Škoda, že budú iba v detskej veľkosti. Asi predsa len niekedy kúpim SNZG, na to sa chystám už asi 7 rokov, ale čakal som na nástupcu :)

No mi připadají malé  nebo na moji ruku minimální i SNGZ :)  takže tohle je pro mě taky dost mimo. Nicméně po tom co tady seiko předvádí s pětkami s pouzdrem z skx tak tohle vypadá fakt daleko lépe. Jen kdyby byly o trochu větší :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kura chlapiska... Nechci být hnidopich, ale proč na produktových (nikterak kvalitních fotkách) vidím tyhle chujoviny?

Barvený konec ručky je skoro tak špatný jak u Rolexu,+ i samotný povrch vypadá dost odfláknutý

Proč jsou indexy ve tvaru okousané sušenky?

Proč je den i datum mimo střed okénka?

Proč hodinové indexy vapadají hůře, než co dokáže vytvořit 3letá dcerka?

 

petky.thumb.jpg.6fe810419cddb13a6ec8503273063783.jpg

 

Doufám, že to je záležitost jen foceného kusu, protože SNZG13 byly udělané mnohem lépe

snzg13.jpg.487eceed2a5b47ebbbf7834bf2a12ad2.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nooski napsal:

Kura chlapiska... Nechci být hnidopich, ale proč na produktových (nikterak kvalitních fotkách) vidím tyhle chujoviny?

Barvený konec ručky je skoro tak špatný jak u Rolexu,+ i samotný povrch vypadá dost odfláknutý

Proč jsou indexy ve tvaru okousané sušenky?

Proč je den i datum mimo střed okénka?

Proč hodinové indexy vapadají hůře, než co dokáže vytvořit 3letá dcerka?

 

 

To je fakt komedie, hodinky za cenu lepsiho remenu sekane strojove si tu budeme zvetsovat a vytahovat chybky? Je to spotrebni masovka, nikdo se o dokonalost nesnazi. Tohle nejsou hodinky pro chronomagory, budou se prodavat jak housky na krame. Jako ostatne spousta jinych modelu nad kteryma tu lumime rukama. Seiko se nesnazi udelat dokonale hodinky za par korun. Dela hodinky, na kterych co nejvic vydela. A to se mu sakra dobre dari, at se nam to, libi nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O renderech nepadlo ani slovo, porovnávám reálné fotky navíc velmi podobného modelu. Sám mám 4 modely pětek a všechny jsou udělané lépe. Cenu tipuju oficiálně kolem sedmičky, což sice není kdo ví jaká suma, ale zadarmo taky nejsou. To, že čekám, že hodinky budou aspoň slušně udělané je špatně? Ale psal jsem, že to může být kusem na fotce, render to opravdu není. Jinak ten model vypadá sympaticky vč. klenutého skla. Rozhodně mnohem lepší počin než 5KX. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewcza k tématu něco mít nebudeš? Porovnávám Seiko vs Seiko vč. fotek a mé recenze předchůdce pro podporu svého tvrzení. Psal jsem jinde, že SM a Seiko už srovnávat nebudu. Ale jo, nebudu už asi srovnávat ani výrobky japonského giganta a budu jim nekriticky přát hromadu modelů, na kterých nejvíce vydělá a ostatní je podružné. Začínám tady tomu nějak nerozumět..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...