Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Pavel87 napsal:

A just si je koupím, ať vás tady “dědky” můžu štvát. 

Jó za nás byly pětky dostupnější  - asi sleva na to nemožné logo ;o)
Každopádně se těšíme na fotky a další postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Pavel87 napsal:

A just si je koupím, ať vás tady “dědky” můžu štvát. 

Určitě nákup doporučuji co nejvíce členům. Dost často si při nových nákupech tu na fóru postesknu a místy i lehce zazávidím, že takové hodinky nemám. U těchto mi tento problém odpadne ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový 5 logo je dobrý, erb jsem nedával nikdy, dobře, že zmizel. A Xko, to se mi strašně dlouho ošklivilo, pak mi přestalo úplně štvát a dneska ho vnímám neutrálně. Asi jako když tě uhání ne-moc pěkná holka, pak se jednou necháš a zjistíš, že je vlastně docela v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, junior300 napsal:

Za mna krasne Seika, ani tolko prepierane X/PS by mi az tak nevadilo. Ale nejak som stale nepobral ten asymetricky lumi index na 3 hodine, co Seiko aplikuje v poslednej dobe.

Jaj, sám bych si toho nevšimnul, ale jak jsi na to upozornil, tak je to najednou taková "can't be unseen" věc, která by mě hrozně štvala. :D Ale jinak pěkný, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Ace84 napsal:

Ten polo index se tady už někde myslím řešil ne? Seiko to dělá proto, aby hodinky dostali ISO certifikaci, která říká, že každý hodinový index musí mít lumi. Pokud se teda nepletu. :)

Riesil a ano je to kvoli certifikacii, ale takto nestastne? Aj ked uprimne, v nakupe by mi to nezabranilo, ak by som do nich mienil ist. Len to skratka nechapem. Inak su fakt podarene, rovnako ako novsie MM200.

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, junior300 napsal:

Len to skratka nechapem. Inak su fakt podarene, rovnako ako novsie MM200.

Buď si funkcionalista a chápeš to, alebo estét a nechápeš to :D V tme sa rýchlejšie zorientuješ, keď ti žiadny index nechýba. Osobná skúsenosť, preferujem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, wawrik napsal:

Buď si funkcionalista a chápeš to, alebo estét a nechápeš to :D V tme sa rýchlejšie zorientuješ, keď ti žiadny index nechýba. Osobná skúsenosť, preferujem to.

Nechapem jeho konkretne umiestnenie, nie jeho pritomnost/praktickost, tu nerozporujem. Na spominanych SPB213 to povedzme az tak nekrici. Ale trebars na SLA047 je to o to markantnejsie pri “vykusnutom” armovaku. Na druhej strane chapem, ide o prachy. Seiko nebude riesit ine umiestnenie datumovky, pripadne prepracovavat datumove disky, nebodaj kalibre kvoli zopar chronomagorom. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, wawrik napsal:

Buď si funkcionalista a chápeš to, alebo estét a nechápeš to :D V tme sa rýchlejšie zorientuješ, keď ti žiadny index nechýba. Osobná skúsenosť, preferujem to.

No, v noci, když nemám brýle a indexy už jsou trochu vysvícené, tak vidím dvanáct stejných mlhavých koleček a musím si hmatem ověřit polohu korunky. Rychleji se zorientuji právě tehdy, když jeden index chybí ;o)

tak to vidím já (lehce rozmazaně).

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Datel napsal:

No, v noci, když nemám brýle a indexy už jsou trochu vysvícené, tak vidím dvanáct stejných mlhavých koleček a musím si hmatem ověřit polohu korunky. Rychleji se zorientuji právě tehdy, když jeden index chybí ;o)

On síce nechýba, ale je iný (a inde :unsure:). Takže kde je tretia hodina rozoznáš aj so zlým zrakom, akurát pri časoch okolo tretej rozospatý vidíš o dosť lepšie, či sa tie ručičky motajú pred treťou alebo až po nej. Som na tom podobne ako ty - trištvrte dioptrie bez okuliarov.

Ale áno, bavíme sa o prkotinách, jedno aj druhé sa prežiť dá :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, mír ;o)

kdybych to měl opravdu spolehlivě odečíst, tak by ta dvanáctka musela být oranžový trojůhelník a zbytek Seiko zelená a bylo by. Akorát na takovou specialitu bych si musel našetřit a stoupnout si do řady u Beemanů 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...