Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Takhle neformně vypadá kdejaký výkovek před provedením operace "ostřih", ten pěkný tvar tam je, akorát je ješě zalitý v tom materiálu navíc... Já jsem taky uvnitř docela šthlý, akorát zvenku je ještě trochu obrostlý podkožním tukem. Dost obrostlý....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, McStinger napsal:

Snažil som sa chvíľu nájsť na nich niečo pekné, moje oči ale vždy skončia na trojici štvorkový index, dátumovka, korunka. A môžem začať znova.

ale zase ten SouthEast index na lunetě je i trochu srovnaný s datumovkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, orol napsal:

Ještě tomu dej korunku na správné místo, pořádnou délku ruček, lunetu, která bude dávat smysl ...

;)

Jasně že vím, jak mají hodinky vypadat. ale SNZG se dají pořád pořídit napřímo, bez frézování želvího krunýře ;o)

Faktem je, že želvy zvětšené na fotce a 3D želvičky držené v ruce je neskutečný rozdíl, o tom žádná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, tombas napsal:

K snadnějšímu určení světových stran pomocí hodinek a slunce:

alternativní určování světových stran (diverzanti.cz)

Anebo za snížené viditelnosti (smog+inverze atd) za pomoci hodinek a buzoly odhadneš kde by zhruba mohlo být slunce ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z původního smetení ze stolu je tu  plodná debata a pochvala modelu naživo od znalců. Já se přiznám, že ty první reakce mě dost zarazily a takovou kritiku tohoto modelu jsem fakt nečekal. Neříkám, že je to díra do světa, ale to původní jednomyslné zavrhnutí mě překvapilo. Dle mého je to docela zajímavý pokus a kousek do sbírky. Cena není oproti podobným kusům přehnaná. No jsem zvědav, kdy se tu objeví a kolik jich nakonec bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V této skupině nebo možná i na chronomagu obecně se novinky přijímají vždy s velkým skepticismem neřknu-li s opovržením. Takže to není žádné překvapení. Snad poslední Seika, které tady uspěly byly nové field pětky.

Je fakt, že to Seiko dojí jak blázen, ale to asi není nic nového. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta luneta je pochopitelně na počítání piv v hospodě. A ježto nejsem potapěč (do vody nemusim vlézt celej rok; jako meju se to zas jo), ale zeměměřič, tak mně luneta se světovými stranami nevadí. Ta krémová varianta se mi celkem líbí a naživo to bude navíc něco jiného, než na těch fotkách. Jestli mě na těch hodinkách ale opravdu něco ruší, tak je to ta datumka. Nejlíp, kdyby tam vůbec nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) Hodinky naživo väčšinou vyzerajú inak. Asi väčšina z nás už zažila situácie, keď vysnívaný model naživo sklamal a naopak, niečo prekvapilo, aj keď na fotkách nič moc.

b) Pár ľudí tu je celkom nasratých zo smeru, ktorým sa uberá Seiko v posledných rokoch, preto sa takéto inšpirácie vo vlastnom chlieviku neprijímajú zrovna jednoducho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...