Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Aneb nehrajte si s dochtorem!

Už ani ne, když mi šóguny vrátili, tak to bylo lepší, ale dobrý taky ne, bafnul jsem je a šel. 

Vítám zpátky @5ettera, ale s takovouhle nášlapností to bude zase rychlej proces. Já hlavně chci, aby Seiko dělalo věci tak, jak se patří (i když je mi to částečně už šumák).

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, McStinger napsal:

Asi je debata o tom, že by sme boli radi, keby si Seiko robilo svoje tak, ako by sa patrilo.

Ja hlavne nedokážem pochopiť, ako to dokážu tak krivo vôbec vyrobiť. Veď to sa tlačí tampónovaním na celú lunetu naraz, nie? To musia chcieť takto vyrobiť, tá technológia takúto nepresnosť nemá.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase bych to takhle nepaušalizoval. Problém bývá u modelů s rehautem jako např. Samuraje, želvy nebo monstry. Mají problém i ostatní, ale přiznávám, že u Seika je toho fakt moc a je  ostuda tohle pouštět mezi zákazníky za nemalý peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl celkem štěstí na sestavení u obou mých Seiko hodinek. Ty první, staré asi 8 let, jsou bezvadné celé, jenom strojek dost nepřesný, což se vyřešilo nedávno servisem u Rudy, ale COSC to není. Nové Bottle capy mají dvě drobné vady - jeden trošku nepřesně vyseknutý index, což není v 99% případů vidět, jen při zcela specifickém osvětlení a luneta nelícuje asi o desetinu milimetru, při normálním pohledu neviditelné. Přesnost strojku opět horší, kolem +15s/d.

IMG_20210312_141434min.jpg.8d65f2eef7f866f517bcb91359b8a8c3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, wawrik napsal:

Ja hlavne nedokážem pochopiť, ako to dokážu tak krivo vôbec vyrobiť. Veď to sa tlačí tampónovaním na celú lunetu naraz, nie? To musia chcieť takto vyrobiť, tá technológia takúto nepresnosť nemá.

presne tak. ked to raz vyladia tak z toho musi vyjst 50 tisic rovnakych kusov. a ak aj budu nepodarky, tak nie taketo. Jedine ze to netlacia tampoprintovym robotom, ale maluju to na tom tankeri malajske deti a roboty vyradene pre nedodrziavanie zakonov robotiky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně to nechápu. Ta (ne)kvalita hodinek Seiko se řeší na všech hodinkových fórech, skupinách, v testech na YT a po celém světě a nechce se mi věřit tomu, že by na to Seiko nijak nereagovalo, že to mají v paži a prostě na to kašlou.

Kdysi se třeba u aut praktikovalo, že drobné nedodělky nebo vady odstraňoval v rámci předprodejního servisu AD, tak ať se Seiko domluví se svými AD, že za nějaký paušál před prodejem srovnají armováky, vymění vadné lunety apod., tak aby zákazník dostal bezvadný výrobek.

Seiko "Turtle" Reissue Production Defects - The Dreaded Bezel Dent | WatchUSeek Watch Forums

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nasere to každého a zvlášť u hodinek kde čekáte že budou Ok. Je třeba opravdu kontrolovat a když to není ok tak vracet.  Od seika mám 6 hodinek a všechny ok. Nicméně 2 jsem vrátil hned po koupi. U jedněch špatně usazený armovák ale fest a navíc tisk na armováku rozmazaný, a u druhých z výroby nešel nastavit datum :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to podle příspěvků vypadá, že problém je vyloženě u sportovních/potápěčských hodinek starších modelů Seiko 5 a Prospex. Nebo má někdo takové zkušenosti i s novými Seiko 5, nebo dokonce Presage, Alpinist, apod.? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tombas napsal:

Stejně to nechápu. Ta (ne)kvalita hodinek Seiko se řeší na všech hodinkových fórech, skupinách, v testech na YT a po celém světě a nechce se mi věřit tomu, že by na to Seiko nijak nereagovalo, že to mají v paži a prostě na to kašlou.

 

kym tie sracky kupujete tak preco by to riesili.. a na "subtle understated quality" sa nehraju uz davno ani u vyssich serii ako su bezne prospexy za liter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...