Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, xbraj19 napsal:

Škoda že Seiko neudělá nějaký hi-end solar jak mají The Citizen 

Nenahrazuji to Astronama? Ty kousek vys se mi libi. K tem chronum, radeji ty tmave, ale u obou jsou silene ty cudle stopek, tykadla jak od sneka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, nickolas napsal:

tykadla jak od sneka

GS chronař zachovává ledový klid :)

Ty černý mě přijdou bejt zmatený, ty bílý taky, ale míň (navíc citujou svoje kapesní stopky a podle mě ne úplně blbě) . U černých na druhou stranu není na dedikovaných stránkách výslovně uvedeno, že mají průhled, což by bylo fajn (vidět je z toho u bílých jako u všech osmičkových stejně jen 6R část, navíc to je ixem domrvené), ale asi to bude omyl, tloušťka je stejná. 

Plusbody za to, že - pokud vím - nevykrádají už existující limitku. 

Solární hi-end Seiko možná Astronama supluje, ale Citizen GPS dělá taky - koneckonců je tu na ně i ambassador :) . Rozdíl je v tom, že zatímco existuje docela dost i hoodně drahejch Astronů, Citizen za ty větší peníze zpravidla dělá autonomní hi-end, One a takový věci. 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, nickolas napsal:

Nenahrazuji to Astronama? Ty kousek vys se mi libi. K tem chronum, radeji ty tmave, ale u obou jsou silene ty cudle stopek, tykadla jak od sneka. 

Doktor byl rychlejší. Astrony jsou trochu jiná kategorie s GPS a dalšíma pičičmundičkama. Ale něco jako The Citizen Chronomaster (třirucky) jim chybi, solidní, přesný a hezký strojek, něco jako mají 9f ale solární. 

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, xbraj19 napsal:

@gargamel a tištěné indexy nejsou indexy?

Tištěné indexy jsou prostě a jenom tištěné indexy. Nejjednodušší a nejlevnější varianta ciferníku. V porovnání s krásnejma aplikovanejma indexama bych to tudíž já osobně indexy vůbec nenazýval, i když terminologicky máš samozřejmě pravdu - ano, i tištěné indexy jsou indexy. Nic víc v tom nehledej 😏

Upraveno uživatelem gargamel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 9. 2021 v 23:25, AndyAaron napsal:

Zaplat pambu za tak malej prumer. Na tech fotkach nahore mi prislo, ze na cernych modelech jsou ty rucky uplne mimo barvu indexu. Ale na tom poslednim odkazu uz je to sladene. Co cloveku dojde pri objednani, to uz je takova lotynka…

nono....

Nejmenší nositelný průměr je 40 a optimum 42mm ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, gargamel napsal:

Tištěné indexy jsou prostě a jenom tištěné indexy. Nejjednodušší a nejlevnější varianta ciferníku. V porovnání s krásnejma aplikovanejma indexama bych to tudíž já osobně indexy vůbec nenazýval, ...

Napiš jim, pak taky do Credoru, Dufourovi a dalším. Sorry za OT, samozřejmě že de gustibus non est disputandum. 

2112609650_ScreenShot2021-09-30at23_36_53.png.b7acbcd4830096ae4529c3c2c5fa88a7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, xbraj19 napsal:

ale kulové

tak uznávám, že to závisí na zápěstí u každého soudruha,
někdo lovečák, někdo vysočina, ti  urostlejší herkules,
a já holt ta tlačenka...

takže u Bottle capů tah v plné délce + nástaveček od p. Frýdla

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...