Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, dr.sphinx napsal:

Z hlediska tvýho kategorickýho tvrzení o nehodnotnosti jiných než aplikovaných indexů to myslím smrtelně vážně :) 

 

Takže, jestli tomu správně rozumím, tak podle tohohle tvýho nekompromisního postoje typu " A bude prostě po mým a hotovo!", se kterým sem měl od tebe očividně dostat pořádně za vyučenou, jsou tedy stejné například i tyhle ty. 

Občas (někdy častěji) si nadávám, že já vůl sem se na to měl od začátku hned vy... 🤦

11-55-28-2112609650_ScreenShot2021-09-30at23_36_53.png.b7acbcd4830096ae4529c3c2c5fa88a7.png

1000.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud v mojí reakci a její stylizaci vidíš nekompromisní postoj arogantního hlupáka, tak s tím asi nic neuděláme. Za vyučenou jsem ti nijak dávat nechtěl, jen jsem reagoval na tvoji tezi, že neaplikovaný indexy jsou obecně humáč. 

Za Q a Q díky, je na tom názorně vidět, že neaplikovaný indexy samy o sobě neznamenají nic. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, gargamel napsal:

Takže, jestli tomu správně rozumím, tak podle tohohle tvýho nekompromisního postoje typu " A bude prostě po mým a hotovo!", se kterým sem měl od tebe očividně dostat pořádně za vyučenou, jsou tedy stejné například i tyhle ty. 

Občas (někdy častěji) si nadávám, že já vůl sem se na to měl od začátku hned vy... 🤦

Ale s tímhle nekompromisním postojem jsi přišel jako první ty, jen se ti ozvalo nazpět jak voláš.

To stejný s lumi bambulí na vteřinovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doktor: Tak vidíš, a hned si zas protiřečíš a " dáváš " mi za vyučenou vesele dál.  Srovnávat ten konkrétní trapňoučkej potištěnej ciferník konkrétních Seiko s tímhle skvostem je prostě, no, nevím jak to nazvat. 

 

Jasný, pebe vytáhne ještě bambuli, prostě ještě toho trochu...

 

Harwey zase říká, že v Q&Q sou vlastně největší machři, když dokáží vyrobit tištěnej ciferník... 

Hoši, přiznávám se, že na to tady nějak nemám, nejen v tomhle, ale co tu občas vypotíte, to je fakt už síla... 🤦

Nic, užívejte ve zdraví krásnýho pátečního odpoledne 🙂 Mír v duši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se s tebou snažím normálně bavit (OK, nedržím to striktně ve vážné rovině, zab mě) o tom, co jsi postnul. Možná jsi to o těch indexech mysel jinak, než jsi to napsal? Rozdíl mezi ALS a QQ tady nikdo nezpochybňuje, ale parametry debaty jsou jiný a nastavil jsi je sám. 

Ale asi to bude klasika: někdo přijde na fórum, napíše pár blbostí (jako my všichni v začátcích, čestný slovo), lidi na to poukážou, dotyčný to nedá, zhrzeně odchází a všude vykřikuje, že fórum je banda kikotů. 

Nic osobního, to je léta neměnný proces. 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, nedávno jsem se dostal k tomu co jsem tu psal někdy v roce 2012 a chtěl jsem zmizet. Nemyslím si, že teď píšu něco chytřejšího, ale dostatečně zhodnotit to budu umět až s odstupem pár let a u strejdy gargamela tomu nebude jinak 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně bavit, si děláš srandu? Tobě přijde celý tohle jako normální? Hele, já nemám rád konflikty, ale když se ze mě někdo snaží udělat tydýta, a pak napíše že se chce jenom normálně bavit, tak to ve mě už docela hrkne.

Takže naposledy ( pak už vážně rezignuju ), krok po kroku. Krok č. 1 : šlo mi o tištěnej KONKRÉTNÍ ciferník KONKRÉTNÍCH hodinek.

Krok č.2  vytáhnul si ALS, což sem totálně nepochopil, ani do teď to nechápu, protože snad každýmu muselo bejt jasný, že řeč je o konkrétním kusu. A  v tom konkrétním ciferníku vy vidíte někdo nějakej majstrštyk? Fakt? Tak to potom jo, to se tu není o čem bavit. Za mě je to nejobyčejnější a nejsprostší ciferník, jakej může existovat, dokonce snad i nejlevnější Komandirskye mají hodnotnější. 

Co na tom proboha nechápete?

A pebe si sem ( to už vůbec nechápu) do toho ještě přinese vteřinovku, o který sem si, světe div se, dovolil něco říct...

Takže, jako blbeček-nováček vás tímto prosím: můžete mi prosím vysvětlit, čím je ten konkrétní ciferník tak vzácný, drahý a výrobně složitý? Moc vám děkuju!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 9. 2021 v 23:49, gargamel napsal:

Tištěné indexy jsou prostě a jenom tištěné indexy. Nejjednodušší a nejlevnější varianta ciferníku. V porovnání s krásnejma aplikovanejma indexama bych to tudíž já osobně indexy vůbec nenazýval, i když terminologicky máš samozřejmě pravdu - ano, i tištěné indexy jsou indexy. Nic víc v tom nehledej 😏

Tak si to po sobě prosím ještě jednou přečti. Na tohle se tu reaguje, proto jsem vytáhl právě ALS, aby to vyznělo. Žes to pak už myslel tak, že srovnáváš konkrétní kus s konkrétním kusem, jsem nedokázal pochopit, kolegové patrně taky ne. Ted'se to vysvětlilo a všichni si rozumíme. 

Ještě jedna věc: pokud to, co se tu odehrálo, považuješ za pokus "udělat z někoho tydýta", máš hodně citlivou anténu a taky máš docela kliku, že to tady nevyhmátli místní mrchožrouti, co se na to specializujou. 

 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, dr.sphinx napsal:

Tak si to po sobě prosím ještě jednou přečti. Na tohle se tu reaguje, proto jsem vytáhl právě ALS, aby to vyznělo. Žes to pak už myslel tak, že srovnáváš konkrétní kus s konkrétním kusem, jsem nedokázal pochopit, kolegové patrně taky ne. Ted'se to vysvětlilo a všichni si rozumíme. 

Když už se tu o něčem bavíme, tak tohle je ten můj první příspěvek o tom celým cirkusu tady, ne ten ve kterém mě cituješ ( a z toho by poznal každej, o čem že je tu řeč). Buď tak hodný a pokud se chceš normálně bavit, jak píšeš, nepřekrucuj. 

 

V 29. 9. 2021 v 21:07, gargamel napsal:

Oni spíš nemají vůbec žádný indexy, jen potisk. A ručičky se mi u těch tmavých líbí taky o dost víc, celkově ty bílé vs tmavé na mě působí jak z rozdílných cenových kategorií... 🤔

Nebo sem tu někde napsal, že ALS sou šméčka? Nebo že porcelánový ciferníky sou šméčka? 

A teď ještě stále prosím o vysvětlení té výjimečnosti toho konkrétního ciferníku. Musí být totiž náramně výjimečnej, když se tě to tak dotklo a takhle mě tady " griluješ". Tak prosím, čekám 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gargamelJá ti povím, proč se s tebou bavím. Není zas až tak moc lidí, co k tomu přistupují docela analyticky jako ty. To je fajn a v ten moment má smysl se bavit - jistě se shodneme, že na příspěvky typu "hodinky pod XYmm nejsou hodinky"  nemá smysl nějak reagovat, ledaže bys chtěl vyprudit kámoše nabo tak něco :) 

Když se pak člověk setká s kategoricky prezentovaným argumentem, třeba jako že by ručičky v low-endu neměly být jako ručičky v hi-endu anebo skrze ty nešťastné tištěné indexy, vzniká diskuze právě tím, že se o těch kategorických tvrzeních debatuje. Přečetl jsem si po sobě i ručičky a nemůžu si pomoct, nezdá se mi, že bych se s tebou snažil nějak krutě vyjebat, naopak. 

Určitě se ale neshodneme v tom, co znamená "dát za vyučenou". Pokud někde řeknu, že 6x7 je 41 a někdo řekne - hele jseš si jistej? - tak to není dávání za vyučenou. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...