Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

.. pro mne je docela uleva, ze tady neblbnou s tema barevnyma vterinovkama jak posledni dobou casto... :-)

Datumovku takhle silmo dole beru jako dan za to, jak se vyhnout datumovce na trojce s tim nove prilepovanym indexem.. takze bych tomu dal sanci.. je tmava, nemusela by rusit.. :-)



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten datum tam vůbec neměl bejt. To číslo velikostí naprosto nezapadá do celkového konceptu evidentně dobře čitelných hodinek (dyť ta 6, která je zrovna na fotce, je velká, jak ten kulatý index). Mrňavý hranatý okýnko narvaný mezi kulatý indexy. Já ty mrňavý datumy na jinak čitelných hodinkách nedávám obecně. Čím jsem starší a začínám blbě vidět na blízko, tím víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako krásný to je takhle na obrázku, ale když takový čančání vidím u potápek, tak si vždycky říkám, jestli má takový designérský počin jiný smysl krom toho, že si je pořídí pár sběratelů do šuplíku... Kolik lidí si je koupí s tím, že je bude nosit nebo dokonce je vezme na dovču, aby se s nima potápěl za mušličkama? Krásná barva cifru, kombinace se zlatou k sobě jde parádně, ale rád bych to viděl třeba u SARBů, Sharpedged, apod., ne u Samuraiů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

K tomu snad len tolko, ze som rad, ze SBDX001 ostali doma a posledny tyzden som ich nosil s velkou radostou. Seiko a GS samozrejme sledujem, chyba je zrejme vo mne, ale neviem si vybrat nic zo sucasnej produkcie. Plati, ze kazdy starsi kusok od Seika, ktory som predal sa ukazalo byt velkou chybou.
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, dr.sphinx napsal:

Někdo kdo to sledujete: chápu správně, že už úplně sekli šestikila, SD lanďáky a tak? Jinak nic proti korálům, rybičkám atd, ale mám toho sejv dí oušn subbrandu už plný zuby :) 

Mě se to třeba na želvách naživo i líbí, moříčko, nálada, rybičky, rybí prsty 🙂 , atd... ale nějak si to, kromě dovolený, nedovedu představit nosit 🤔. Ale každý dle svého 😉.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 12. 2021 v 20:14, Chronopetr napsal:

Jako krásný to je takhle na obrázku, ale když takový čančání vidím u potápek, tak si vždycky říkám, jestli má takový designérský počin jiný smysl krom toho, že si je pořídí pár sběratelů do šuplíku... Kolik lidí si je koupí s tím, že je bude nosit nebo dokonce je vezme na dovču, aby se s nima potápěl za mušličkama? Krásná barva cifru, kombinace se zlatou k sobě jde parádně, ale rád bych to viděl třeba u SARBů, Sharpedged, apod., ne u Samuraiů.

Mě se nápaditější číselníky líbí (a aktuální směřování Seika také) . Doba je vopruzná a šedivě černá, tak více barev, textur atd se hodí.. .prozáří šeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...