Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, DavidLC napsal:

Mě se to třeba na želvách naživo i líbí, moříčko, nálada, rybičky, rybí prsty 🙂 , atd... ale nějak si to, kromě dovolený, nedovedu představit nosit 🤔. Ale každý dle svého 😉.

 

Čo som mal nedávno možnosť popozerať toho od Seika naozaj dosť, tak tie tmavo mantové turtle SRPF77 sú celkom fajn, dali by sa nosiť aj normálne. Manty sú dosť decentné, nijak to nekričí, taká fajn farba k džínsom. Asi pol sekundy som dokonca rozmýšľal, či ich nekúpim.

Ešte ma prekvapili tučniakové Monster SRPG57, naživo vôbec nie sú zlé. Farebne skôr idú do decentnej šedo modrej, na fotkách svietia skôr do modrej. Nemajú na sebe "zlato", tak ešte lepšie. Ale hrozivo nevyzerajú, to zas nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni dobu pokukuju po nejakych dalsich seiko potapkach (zelvy nebo samuraje) a priznam se, ze vsechny tyhle barvicky, at uz seriove nebo v ramci ruznych limitek, se mi okoukaly uz pri prohlizeni fotek. Malo platne, cerna klasika je cerna klasika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, McStinger napsal:

Čo som mal nedávno možnosť popozerať toho od Seika naozaj dosť, tak tie tmavo mantové turtle SRPF77 sú celkom fajn, dali by sa nosiť aj normálne. Manty sú dosť decentné, nijak to nekričí, taká fajn farba k džínsom. Asi pol sekundy som dokonca rozmýšľal, či ich nekúpim.

Ešte ma prekvapili tučniakové Monster SRPG57, naživo vôbec nie sú zlé. Farebne skôr idú do decentnej šedo modrej, na fotkách svietia skôr do modrej. Nemajú na sebe "zlato", tak ešte lepšie. Ale hrozivo nevyzerajú, to zas nie.

Jasný, zrovna ty želvy s tou keramickou lunetou jsou super, mě se líbí i ty Save the ocean, ale jen líbí a souhlas, taky mi to blesklo hlavou, ale asi bych je nenosil. Ono teda nenosím i jiné, takže proč já si je vlastně nekoupím 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, McStinger napsal:

Čo som mal nedávno možnosť popozerať toho od Seika naozaj dosť, tak tie tmavo mantové turtle SRPF77 sú celkom fajn, dali by sa nosiť aj normálne. Manty sú dosť decentné, nijak to nekričí, taká fajn farba k džínsom. Asi pol sekundy som dokonca rozmýšľal, či ich nekúpim.

Ešte ma prekvapili tučniakové Monster SRPG57, naživo vôbec nie sú zlé. Farebne skôr idú do decentnej šedo modrej, na fotkách svietia skôr do modrej. Nemajú na sebe "zlato", tak ešte lepšie. Ale hrozivo nevyzerajú, to zas nie.

Tady musím stopro souhlasit s těmi Monstry se šlápotama. Tuším, že jsem je tu kdysi na základě produktovek snad i promluvil ☺️.  Teď jsem je ale viděl naživo a úplně jsem hleděl, jak dobře vypadají. A jak nemusím kyklopa, a už vůbec ne day/date macka, tak tady jsem jen čučel s otevřenou pusou, jak to všechno k sobě sedí. Možná se to okouká, nevím, ale pro mě milé překvapení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, McStinger napsal:

Nič o tom neviem, prečítať mi to nejde, písmená sú rozmazané, asi moc slivovice.

ss01.jpg.4756fe42570d92e5f076913684f23993.jpg ss02.jpg.ed7b3e414ee0bf52cdc87a361675aa1a.jpg ss03.jpg.dcee8408d9a3d5bcd9a0950fa1fd6530.jpg ss04.jpg.5e6a171fe946882ce6be1184a6cda631.jpg ss05.jpg.ae63cccb8c2bed0e04357f84f9c20386.jpg ss06.jpg.c860ba634bcdb6c4f53328cd32f3b15b.jpg

 

už jsem hodně změkl, ale přesto - pásek plecháček - to nevypadá, že by to byl nejvymazlenější kousek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ten šinkanzen? Ci len obyc nakladna lokomotiva? 
Mne sa pacia. Zlta mi vraj sedi, vravi moja pani manzelka. Dokonca obcas musim mat oblecene aj zlte kratasy na doma. No ale, co som to chcel....?
Kde sa predavaju tie pekne zlte hodinky? 5K sa hadam nevypreda za hodinu 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Spongebob napsal:

Mě se teda taky líbí... šusťák tah? Jak se z foto pozna? Dotaz myslím vážně.. škoda že teda není safír když ten Hard Rex.. 

O celém náramku bych se soudům vyhnul, avšak koncovky jsou plechové a vyobrazené jsou na fotce dýnka ...
;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...