Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, EpsteinBarr napsal:

To je ten šinkanzen? Ci len obyc nakladna lokomotiva? 
Mne sa pacia. Zlta mi vraj sedi, vravi moja pani manzelka. Dokonca obcas musim mat oblecene aj zlte kratasy na doma. No ale, co som to chcel....?
Kde sa predavaju tie pekne zlte hodinky? 5K sa hadam nevypreda za hodinu 🙂 

https://www.facebook.com/WatchOutz

Podľa mňa celkom slušný obchod, berie predobjednávky. Cena vychádza okolo 500 Eur a sú to quartzky, ak to niekomu ušlo. Inak mne sa celkom páčia, aj 24h subciferník mi nevadí.

https://calibercorner.com/seiko-caliber-8t63/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, dr.sphinx napsal:

Na dr.sphinx limitku si budu muset ještě počkat, ale je to krok správným směrem.

Edit: 5000ks "limitka" :) Ale je to velká země, sotousu mnogo.
 

Dr.Sphinx limitka bude o dvou kusech, jeden na ruce, druhý na reklamaci 😀.

Doktor snad promine 🙇‍♂️🥂🙂.

Já tedy šinkanzenem nejel, ale k Regiojetu do Splitu by mohly stačit 😀. Mě se docela líbí, žlutý potřebuju (když už teda nemám Suma 🥲). Letní hodinky jedna, možná trochu hůř rýmující se, báseň 🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda musím říct, že se mezi usedlejší a vyznavače klasických řešení řadím, ale tohle mi přijde jako velmi zajímavý model! Koneckonců limitky jsou tak trochu od toho, aby se vymykaly běžné produkci. Lacině na mě ani z fotky nepůsobí ani omylem. A klasicky na živo budou určitě ještě lepší. Za mě palec hore 👍.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Chronopetr napsal:

Já teda musím říct, že se mezi usedlejší a vyznavače klasických řešení řadím, ale tohle mi přijde jako velmi zajímavý model! Koneckonců limitky jsou tak trochu od toho, aby se vymykaly běžné produkci. Lacině na mě ani z fotky nepůsobí ani omylem. A klasicky na živo budou určitě ještě lepší. Za mě palec hore 👍.

díky za trochu té útěchy :D !  ne opravdu..

Mě osobně zaujal tvar pouzdra, tak trošku do čtverce/nebo možná trošku Vintage..nevím jak to nazvat. Možná trošku jak Tissot PRX. Pak se mi líbí ty stopky, výrazný ručky, světlej cifr a chrona ještě nemám žádné :). Takže koktejl těchto PRO převážil ty PROTI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, orol napsal:

... šmankote , to vypadá (ten cifr) jak plastový výlisek třetí kategorie :(

Ale nechci Ti hanit výběr ;)

Ono není výlisek jako výlisek, já měl kdysi SBPB007 a rozhodně to levně nevypadalo...

Jen jsem je teda pustil, protože baterka, což je důvod neobjednat si i tyhle chrona :D Ale myslím, že na živo můžou bejt celkem zajímavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sympatické na tom je, že subciferníky "znají své místo v tvaru" a nesnaží se na sebe strhnout pozornost.

Já osobně proto nemohu nosit žádný pandovitý cifr, přijde mi to jako nevyvážené protežování malých (a většinou skoro nepotřebných - opět z mého pohledu) cifrů,

A NAVÍC - právě jsem se stal zastáncem elektrifikace, takže - za mne DOBRÝ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, orol napsal:

Kdybych neznal hluboce protvarované číselníky Astronů, které Seiko opravdu umí, asi bych tak zklamán nebyl ...
 

Nj jenže Astrony jsou za 50 a tyhle stoji 7. To bys mohl jit do nekonečna..safír, antireflex automat..a byl bys opět u hodin s jinou cenovkou. Vybíral jsem něco pro radost z Vánočních obálek kolem pětky, motal jsem se kolem různých základních profláklých Citizenů atd..a myslím že tyhle nový Seika v limitce jsou v tomhle daným výběru moc fajn. Budou to třetí quartzky na denní lítání do práce. Automat mám v Aquisech a to mi zatím stačí.

Jakmile dojdou pochlubím se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Spongebob napsal:

Nj jenže Astrony jsou za 50 a tyhle stoji 7. To bys mohl jit do nekonečna..safír, antireflex automat..a byl bys opět u hodin s jinou cenovkou. Vybíral jsem něco pro radost z Vánočních obálek kolem pětky, motal jsem se kolem různých základních profláklých Citizenů atd..a myslím že tyhle nový Seika v limitce jsou v tomhle daným výběru moc fajn. Budou to třetí quartzky na denní lítání do práce. Automat mám v Aquisech a to mi zatím stačí.

Jakmile dojdou pochlubím se :)

super, já v tom vidím entry Astrony (nebo poor man Astron)

na cifru je nejdůležitější struk tura (česky kravské vemeno ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...