Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Waya03 napsal:

@Spongebobvypadají dobře, nadělil sis pěkný vánoční dárek!

Díky díky :)

super je, že k nim byl takový plechový vytahováček/vypichovátko na zkracování tahu i s návodem. Tak jsem si poprvé sám zkrátil tah a bylo to navíc uplně jednoduchý :)

Když už tu Tombas střílí nesmyslný ceny od pasu, tak to uvedu na pravou míru.. hodinky na všech našich klasických storech stojí 7300,- já je koupil na Time***e v akci 40% slevy za 4300,- což si myslím, že je velká pecka. I těch 7300,- je na ty hodinky velmi málo.

Co jsem koukal v zahraničí, tak už jsou často vyprodané. Další už nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty jsou taky dobrý :D ty jsem objevil až po nákupu :D (ano ještě jsem to mohl bez problému zrušit) ale ty bílý se mi zdály nakonec lepší, univerzálnější než na tom barevným natu. Navíc nemusím pvd úpravy viz ta černá luneta..

Edit: jo a asi to neni ta 140th limitka..?

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pepino777 napsal:

Koukám že se dělá i šedá varianta...... Já furt nějak nevím jestli  to potřebuju :D U tý šedivky už je na mě moc barev, a štve mě černá datumovka..... Ale ta bílá nevypadá blbě......

 

Řekněte mi někdo že je to kravina a nechci to! :D 

image.png.8631ba425decd00d3d459337aecfe77b.png

Ty jo taky dobrý! Strašně mě baví ten spodní subcifr, jak je dokončenej na spodní bílé vrstvě. Super, jako bílý paráda, navíc limitka, ale tyhle mají zase jiný koule, takový super sportovní chrono!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...