Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

V 18. 5. 2022 v 18:51, kolky87 napsal:

Hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SRPH97K1 Night Vision Limited Edition 8000pcs Samurai emoji848.png

f0b7d289d5960056bb14d3a0e3095b87.jpg

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku
 

Už z téhle "promo" fotky vidím křivý indexy vs armovák..to prostě nesnesu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Před hodinou, Dez123 napsal:

Ala SKX s GMT

vyzerá to super, budem mať strašnú dilemu, či kvôli tomu pustiť SKX o ktorých viem, že si už nikdy potom nekúpim 😕 alebo dúfať, že Seiko sa pochlapí a spraví aj nejaké iné GMTčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, sashator napsal:

Pouzdro super a jsem rád, že ho oprášili (vždycky se mi líbily víc než willardovky), to datum něšťastný. Vždycky budu mít radši o jeden lumi index míň než tohle....škoda

Prečo ti to vadí? Podľa mňa je to nenápadné, zbavia sa jedného zbytočného natočenia, ktoré sa už nikde neopakuje, do ničoho nezasahuje, nerozosiera indexy... Mne to príde ako dobré riešenie, nevidím žiadne negatívum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, wawrik napsal:

Prečo ti to vadí? Podľa mňa je to nenápadné, zbavia sa jedného zbytočného natočenia, ktoré sa už nikde neopakuje, do ničoho nezasahuje, nerozosiera indexy... Mne to príde ako dobré riešenie, nevidím žiadne negatívum.

Podobne, pre mňa je takto riešená dátumovka fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni věděli, že přijdou, a stejně je to super novinka. Trochu jsem doufal v true GMT, ale i tak dobrý. Teď jen otázka, jestli koupit, nebo počkat, až ten stroj dají do decentnějšího pouzdra se šroubovacé korunkou. Kdybych si měl vybrat z existujícího portfolia, tak od začátku se mi líbí SUN019 modely, to by byla pecka - vím, že jsem psal o decentnějším pouzdru :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...