Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, wawrik napsal:

Prečo ti to vadí? Podľa mňa je to nenápadné, zbavia sa jedného zbytočného natočenia, ktoré sa už nikde neopakuje, do ničoho nezasahuje, nerozosiera indexy... Mne to príde ako dobré riešenie, nevidím žiadne negatívum.

Sice nevím, co myslíš tím natočením, ale jinak je to čistě subjektivní záležitost. Když srovnám originál s výraznou orámovanou datumovkou (která víceméně kopíruje indexy) a toto, tak mám jasno. Jediné případy, kdy toto umístění akceptuju, jsou buď chronografy nebo ještě ortodoxní divery, kde je důležitý zachovat všech dvanáct lumi indexů. Všude jinde buď datum na 3.hod nebo radši vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, sashator napsal:

Sice nevím, co myslíš tím natočením, ale jinak je to čistě subjektivní záležitost. Když srovnám originál s výraznou orámovanou datumovkou (která víceméně kopíruje indexy) a toto, tak mám jasno. Jediné případy, kdy toto umístění akceptuju, jsou buď chronografy nebo ještě ortodoxní divery, kde je důležitý zachovat všech dvanáct lumi indexů. Všude jinde buď datum na 3.hod nebo radši vůbec

tak tady půjde to datum přelepit izolačkou líp než kdyby bylo na trojce 😉

 

Seiko-Prospex-SPB31XJ1_017.jpg.6a12aa47dc526df383aa3947193fd8c3-2.jpg

Seiko-Prospex-SPB31XJ1_021.jpg.9f36f5adc864225f2b3ae2c9aa1d75b2-2.jpg

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, stará dobrá kobercovka to spraví:default_biggrin:

 

před 39 minutami, AndyAaron napsal:

Jeste nejake novinky, trosku z jineho soudku:

https://www.fratellowatches.com/seiko-hybrid-ani-digi-divers/#gref

Povedený verze, PADIny v oceli by mohly vypadat skvěle. A palce nahoru, že si trochu pohráli i s modulem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ty GMT pětky připadají jak nějaká modifikace skx... Až to dají do jiného pouzdra tak asi super...

Na ty SPB 31X jsem zvědav na živo, takhle vypadají nějak sterilně, ale nosit se budou určitě dobře.

No a nový Arniovky, funkčně Aqualand od Citizenu 🙂 Ale jo, gule mají... Pěkný je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKX už se nedělají, liší se od nich průhledem a push-pull korunkou. Doposud to byla taková entry-level náhražka, která se míjela s preferencemi fandů SKX. Ale souhlasím s názory, že díky GMT překročily stín SKX a dostaly novou šťávu. Už to nejsou potápky, ale mají vlastní kouzlo. A myslím, že nový strojek bude třeba řádně komerčně vytěžit, takže GMT v dalších pouzdrech a podobách je otázka času. Za mě osobně je entry-level GMT automat největší highlight tohoto roku (berou mě víc než BB Pro od Tudoru).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak už se daj koupit 😍

https://www.helveti.cz/seiko-5-sports-gmt-series-ssk001k1?gclid=CjwKCAjwk_WVBhBZEiwAUHQCmZ5pE4ZbYn8mmATIpskSCL3YRGxZul3V2JQgZpdrk2M3BrKGwpkU2xoCBAUQAvD_BwE

furt nevím jestli se mi víc líbí ty batmany nebo ty černý...oboje vypadaj super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...