Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

To je zase nářků nad novým modelem... za půl roku už je budete nosit a radovat se, jak jsou prima... :) Cena mi ve srovnání např. s SPB143 přijde příznivější a upřímně vzhledem k parametrům i nepochopitelnější viz keramická luneta nových sumýšů, ale co už, myslím, že to odpovídá dobovým poměrům. Škoda jen těch ruček, jedna příliš hubená, na druhé už navždy budu vidět kaťata. Co mi ale vyloženě vadí je ten debilní tah s totálně zbytečnou potápěčskou extenzí, která jej dělá nenositelným, uživatelné 63MAS již vědí.. nějaká primitivní forma mirkoregulace, jako je třeba u Mido Ocean Star, Doxa Sub, by tu extenzi dobře nahradila a zásadně přispěla ke komfortu nošení. 

Jinak koukám, že instant už ví tolik, že jeho myšlenky jsou pro běžného smrtelníka nesrozumitelné.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/23/2022 at 3:50 PM, kdojinej said:

To je zase nářků nad novým modelem... za půl roku už je budete nosit a radovat se, jak jsou prima... :) Cena mi ve srovnání např. s SPB143 přijde příznivější a upřímně vzhledem k parametrům i nepochopitelnější viz keramická luneta nových sumýšů, ale co už, myslím, že to odpovídá dobovým poměrům. Škoda jen těch ruček, jedna příliš hubená, na druhé už navždy budu vidět kaťata. Co mi ale vyloženě vadí je ten debilní tah s totálně zbytečnou potápěčskou extenzí, která jej dělá nenositelným, uživatelné 63MAS již vědí.. nějaká primitivní forma mirkoregulace, jako je třeba u Mido Ocean Star, Doxa Sub, by tu extenzi dobře nahradila a zásadně přispěla ke komfortu nošení. 

Jinak koukám, že instant už ví tolik, že jeho myšlenky jsou pro běžného smrtelníka nesrozumitelné.. :) 

zrejme ta minula moja teoria - zalozena na dokladnom skumani a podlozena anonymnymi vypovedami svedkov ktorym sa podarilo z toho pekla ujst - ze Seiko prevadzkuje tajnu vyrobnu linku na opustenom malajskom tankeri v gentingskom zalive. Okrem pochybnych praktik, ilegalnych aktivit rozneho druhu, vratane genetickeho inzinierstva a eticky nepripustneho zneuzivania robotov sa v tom zariadeni vyrabaju niektore popularne modely. Tiez to velmi dobre vysvetluje napr. krive armovaky alebo nahly a nekontrolovatelny narast velkeho poctu roznych variant a modelov. Vraj to tam prevadzkuju uz od konca 80tych rokov. Hovori sa, ze takmer rok tam vaznili aj Konrada Damaska. Podarilo sa mu ujst v prestrojeni na gumenom clne a tento zazitok udajne nastartoval jeho neblahy vztah k potapacskym hodinkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...