Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 31. 10. 2022 v 21:53, Pepino777 napsal:

Cítím to asi stejně. Vizuálně s tím problém asi nemám. Jen asi mám problém s tím chrlením stovek nových variant Seiko každým rokem. Připadá mi to tak, že "neumíme si vytvořit vlastní směr a nový design, tak vám budeme předhazovat každý rok stovky nových tvarů, barev, reedic a on se prostě nějaký ten kupec vždycky najde". 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Podle videí to nevypadá až tak špatně. Můžou to být ideální Alpinisty pro drahou polovičku. Zelené pro ně, stříbrné pro ni. 

Co mi na původním designu vadí, jsou příliš malé luminiscenční body. Což u explorerů je větší mínus. Seiko by mohlo udělat model s full-lume číselníkem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Waya03 napsal:

@SpongebobMetronom je označení pro muže, který se vyznačuje důkladnou úpravou a péčí o svůj zevnějšek, investuje mnoho času i prostředků do svého oblečení, kosmetiky, případně návštěv posiloven a solárií apod.

🤣

V tom případě bych poprosil ještě o vysvětlivku slova teplomet. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Spongebob napsal:

Metronomy moc pěkný.. ale jsem trubka a vůbec netuším k čemu to všechno slouží 😆 kdyby mi to jako blbečkovi někdo vysvětlil budu moc rád.

Jsem trumpetista a dokázal bych si představit mít toto na ruce. Kamarádi muzikanti by čuměli, kdybych jim v hospodě nastavil tempo na Presto, to by byl za chvilku šavlový tanec! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...