Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

A máme to tady želvy s daydate dostaly index u datumovky a tím splnily novou verzi ISO6425 a mohou tedy přežít další roky v nabídce. Včera na minulé stránce jsem předpokládal buď změnu nebo konec produkce, nakonec tedy vyhrála úprava s přidáním indexu. Na ukončení to je asi příliš prodávanej model. Za mě teda mohli nechat aspoň date věnec světlej  a day věnec klidně tmavej, aby se ten index opticky zvětšil na úroveň toho naproti u 9. Ale jinak dobrý, lepší než se daydate nebo celého modelu zbavit. Barevná kombinace je zajímavá a vkusná. Nicméně doma už jsou manty.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Chronopetr napsal:

Nevím proč, ale ty soláry mi vizuálně úplně blbý nepřijdou. Ty želvy raději nechám bez komentáře.

Keď tie soláry v skutočnosti majú asi 30 farieb... Dve rozdielne zelené, dve rozdielne modré, dve rozielne "čierne", plus z fotiek neviem farebne zaradiť to lemovanie na tlačidlách. Akože dobre, nie sú najdrahšie na svete a na nejaké máčanie sa v Bibione OK.

SNJ039d.thumb.jpg.fe9e12d6bea1049fc94afd2c5d3c50fc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem tu za těch pár let vyčetl, tak Japonci jsou k označení "Made in Japan" ještě tolerantnější než Švýcaři na "Swiss Made". Tzn. oficiálně prý stačí, když hodinky vzniknou kdekoli, ale pod japonským vedením v nějaké dceřince...🤷‍♂️. Takže iluze, že na pětkách pracovaly šikovné prsty japonských hodinářů, je mimo realitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Iggi Kali napsal:

Mne sa práve zdá že vačšina... Ale ok. Monstre mám tiež z malajzie a sú v pohode :)

to by mě docela zajímalo, které modely se dělají ve verzi "made in japan" a non-japan verzi. Aspoň si rozšířím obzory.

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/8/2023 at 10:41 AM, VojtaB said:

Ta Power Design Monaka vypadají zajímavě - vypadá to, že půjdou měnit pouzdra jako u Géček: https://www.seiko-design.com/powerdesignproject2022/shikachro/

Jsem docela zvědavej na materiál, cenu a tak. Tipl bych to na baterkový plasťáky typu Aikon nebo MoonSwatch, ale uvidíme. 

kazdopadne dizajn je skvely. to uz je co povedat ked power dizajn projekt je elegantnejsi nez bezna produkcia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...