Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
před 46 minutami, petr_cha napsal:

Komu se nechce číst článek - k dispozici budou v červnu. Černé a zelené za 1700,-€, modré jsou 4000ks limitka Save the Ocean a budou za 1900,-€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš a to já zase to datum docela beru, trochu "oblečená neoblečená" datum nedatum. Není vidět hned, ale je tam když potřebuješ. Já jsem vzor tupouna, který když píše, tak kouká.... bez data nelze mít, zkoušel jsem a nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ty GMT Marinemastery jako celkem líbí a už mi to i tady vysvětlili, jako že člověk lehce přeplave na dovolených do jiný časový zóny ….. ale stejně se mi to u potápek nějak nezdá :-D.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Waya03 napsal:

Mě se ty GMT Marinemastery jako celkem líbí a už mi to i tady vysvětlili, jako že člověk lehce přeplave na dovolených do jiný časový zóny ….. ale stejně se mi to u potápek nějak nezdá :-D.

Tak tohle je totálně námět na Zimbe limitku :D Po slunícím se varanovi a majestátním žralokovi můžou udělat tyhle GMT třeba se salmon dialem na počest migrujících lososů! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2023 v 12:14, jeanda napsal:

A "Fieldy":

 

V 13. 2. 2023 v 13:03, geometr napsal:

 

V 13. 2. 2023 v 17:43, Zmrzlinar napsal:

Ty teda vypadají moc dobře. 36mm bez diver lunety je na mé párátko akorát. S day-datem a WR 100m by to mohly být pěkné dovolenkové otloukánky.

Pískové Fieldy Seiko 5 Sports SRPJ83K1 s pouzdrem 36 mm jsou nečekaně brzo skladem a za sebe mohu říct, že jsou super. Výška pouzdra mi na ruce vůbec nevadí (byť jsou o něco vyšší než SNK80x, které teď nosím), a to i vzhledem k tomu, že díky NATu pocitově sedí ještě výš. Jsem hodně zvědavá i na ostatní barvy. Tuhle první vlaštovku máme skladem v Karlíně i v Holešovicích.

a.jpg.27c6d9de41e1b8ff5934e02ddd1aab0c.jpg

b.jpg.2efb6b191b2823f929c906f9520f46df.jpg

c.jpg.09d75f97f09a5585a96cb25ae8ba531b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě tedy rychlocvak nových solárních Sumo GMT v modré Seiko Prospex SFK001J1, zelená se u nás nestihla ani ohřát a je pryč.

Co mě u nich hodně tahá za oči je datumovka, malá - ten průřez prostě působí divně, kdyby tam dali nějakej rámeček, možná by to bylo lepší? Číselník ale vypadá pěkně, tak uvidíme, jaký budou mít ohlas.

a1.jpg.8de33cf4f1b7c4112b5b98ab6bded2f1.jpg

b2.jpg.9f6a977f85f90064d2c9d7e8fd434b7c.jpg

Upraveno uživatelem bosco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...