Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Vpoho, vzdyt jsou hezky :-) mne i chvili trvalo, nez mi doslo, ze to jsou vlastne MM200.. prijde mi ze nyni to je dotazene lepe.. predchozi trirucky MM200 byly zajimave, ale nejak.. prazdne.. chybela jim trochu osobnost.. a to ted, aspon z obrazku, prave funguje lepe :-)

.. a asi jedina vytka.. skoda, ze Seiko trochu polevilo s lumi.. novejsi modely maj ty bloby (nebo jak se rika te lumi naplni indexu) takove igelitove, nerovnomerne a slabsi nez byvalo zvykem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model 383 se mi líbí, po dlouhé době hodinky, nad kterými bych i uvažoval. Rozrušuje mne použití tolika různých fontů - luneta jeden, chapter a datumka druhý, GMT třetí + atomatic... s jinou úpravou a logo vlastně čtvrtý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem na Instagramu narazil na tyto nové Seiko 5 SRPJ91, limitka 55. výročí. Těch různých 5kx limitek je hrůza, ale tento model mi tedy padl do oka.

https://monochrome-watches.com/introducing-seiko-5-sports-masked-rider-limited-edition-srpj91-specs-price/

NoTrim_layoutchange_MaskedRider_KV_RGB.jpg

seiko-5-masked-rider-srpj91k1-.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty původní jsou už holt retro. V té době to musela být pecka. Nové dostaly modernější kabát a to je podle mě v pořádku. Asi by nemělo smysl dělat reedice stejné s originálem, nějaký vývoj tam být musí. Navíc mi připadá, že je skoro zázrak v novinkách narazit na něco nového, aniž by to nevycházelo z jiného modelu a nebylo to hozené do retra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 9. 3. 2023 v 14:25, bosco napsal:

 

 

Pískové Fieldy Seiko 5 Sports SRPJ83K1 s pouzdrem 36 mm jsou nečekaně brzo skladem a za sebe mohu říct, že jsou super. Výška pouzdra mi na ruce vůbec nevadí (byť jsou o něco vyšší než SNK80x, které teď nosím), a to i vzhledem k tomu, že díky NATu pocitově sedí ještě výš. Jsem hodně zvědavá i na ostatní barvy. Tuhle první vlaštovku máme skladem v Karlíně i v Holešovicích.

a.jpg.27c6d9de41e1b8ff5934e02ddd1aab0c.jpg

b.jpg.2efb6b191b2823f929c906f9520f46df.jpg

c.jpg.09d75f97f09a5585a96cb25ae8ba531b.jpg

Hezké, díky za foto na ruce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjemné rozšíření řady Seiko 5 Sports o modely SKX Style s pouzdrem o průměru 38 mm - Seiko 5 Sports SKX Sports Style 38 mm.
Zatím byly představeny 4 barvy, osobně hodně vítám nižší pouzdro, to má nyní 12,1 mm což je oproti starým SKX013 s 13 mm krok dobrým směrem. Právě kvůli výšce jsem kdysi SKX013 nepořídila - spolu s menším průměrem pouzdra na mě působily dost disproporčně.

SRPK29K1-SRPK31K1-SRPK33K1-SRPK35K1_KV_SQ.thumb.jpg.01106add41bef917fcfae64b387e93f9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...