Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Já tomu teda moc nerozumim, ale kyklopa na vnější straně skla považuju za jeden z největších zločinů  v hodinářský historii. Je úplně jedno, jestli je to Rolex, nebo Seiko, nebo cokoliv jinýho, stojí to za hovno.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, villain83 napsal:

Já tomu teda moc nerozumim, ale kyklopa na vnější straně skla považuju za jeden z největších zločinů  v hodinářský historii. Je úplně jedno, jestli je to Rolex, nebo Seiko, nebo cokoliv jinýho, stojí to za hovno.

Kyklop je zaujímavá téma. Asi nie je na hodinkách nič iné, čo by vzbudzovalo také protichodné pocity. Mne napr. kyklop vôbec nevadí.

Najlepší kyklop je aj tak na SBDY001. Aj mi je celkom ľúto, že som ich poslal do sveta.

sbdy001.jpg.6dbdad6ad6f222aa5ec98ac02c2555f7.jpg IMG_5525.jpg.dbdf9b8610ffc6c65b11659034b30ace.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny hodinky, kde to melo nejakej efekt, byly MG rescue timer, ale tam byl nalepenej zevnitr. Na tom vnejsim mi strasne vadi to, jak se vokolo toho chyta bordel a hlavne to, ze je to citelny asi tak jednou z dvaceti osmi pokusu. Kouknes se malinko z uhlu a vidis leda prdlajs, ne zvetseny datum. A taky je to hnusny. Ale tak chapu, ze to ma kazdej jinak, no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...