Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

niekde som daval kompletny scan katalogu celej uvodnej Giugiaro kolekcie.. pravdepodobne vo vlakne o Marinemastroch.. sa zvrtla rec abo co :)

 

edit: Stano: daj si do gugla aj Seiko Italian Chronograph a Seiko Giugiaro Macchina Sportiva.. to uz je neskorsia doba kamenna ale stale minule storocie

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty barevný modely jsem tu postoval pár týdnu dozadu. Uvědomte si, že jsou pro trh v JV Asii. Tam je to něco jako jsou pro nás baby suma apod. :)

 

edit: myslím, že italian chronograph už není giugiaro, ne?

Hmm, vy ste tu doma, ja sa rád poučím. Tieto sú ale fajnové! (edit: zdroj wus, Derek)

post-6829-0-77417400-1398287104_thumb.jpg

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie farebné modely sú v danej cenovej kategórii tesne nad 100 EUR naživo veľmi pekne spracované a pôsobia sviežim letným dojmom. Je pravda, že to nie je nič pre konzervy, u ktorých už červená špička sekundovky vyvoláva pocit športového opojenia a rýchlosti a množstvo farieb na pepsi lunete im spôsobuje epileptický záchvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty barevný modely jsem tu postoval pár týdnu dozadu. Uvědomte si, že jsou pro trh v JV Asii. Tam je to něco jako jsou pro nás baby suma apod. :)

 

edit: myslím, že italian chronograph už není giugiaro, ne?

 

to su uz neskore 90te roky, aj ked sa spekuluje ze ich robil Giugiaro.. LINK

 

podla mna ich nerobil, ale pekne teda su - preto som ich dal Stanovi do povedomia. Ked nevie o Giugiarovi, nepozera dobre filmy, nemoze poznat ani take rarity, proste neandrtalec je to a treba ho scivilizovat zgruntu  :)

post-4112-0-49918800-1398295197_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to su uz neskore 90te roky, aj ked sa spekuluje ze ich robil Giugiaro.. LINK

 

podla mna ich nerobil, ale pekne teda su - preto som ich dal Stanovi do povedomia. Ked nevie o Giugiarovi, nepozera dobre filmy, nemoze poznat ani take rarity, proste neandrtalec je to a treba ho scivilizovat zgruntu  :)

Luk a šíp zmuchlať viem, oheň založiť takisto, tak snáď to také zle so mnou nebude :D Dík za odkazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, takže nakonec ani ty pětky neprošly sítem. Letos se prostě nezadařilo. Naštěstí mám pořád ty své staré dobré SNZG15 a proto mě to nemusí trápit.

 

Su otrasne tie novinky z 5kovej rady. Alebo ja uz zacinam starnut :) Anyway, chyba mi tam decentny model stylu SNZG* mozno s inovovanym kalibrom. 

Nikde som ale necital ze rada SNZG* konci. Myslim ze sa bude vyrabat aj nadalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...