Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

1922018_10154106641310193_72275898351562

 

Facebook

Introducing Seiko Premier Open-Heart Automatic.

As part of the Seiko Premier Series of watches, the Seiko 4R39 is made with a high level of fit and finish. The automatic self-winding 24-jewel movement keeps accurate time and, it has the ability to be hand wound if you don't wear it for a few days. The power reserve for this movement is about 41 hours when fully wound. The movement is also viewable via the exhibition window on the Screw See-Through case back.
http://www.seikowatches.com/collections/premier/index.html

 

Co na to říkáte?
Nejvíc se mi asi líbila ta předminulá verze, která tuším měla jen průhled  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa zas pacia tie biele,ale aj tak je to slabe :/

Líbily se mi dokud jsem si přečetl názor na tu lunetu. Musím dát za pravdu, že je trošku přeplácaná a asi půjdu do SNZG17J1, jelikož jsem nenašel lepšího designu pro svoje první automaty. Takže nejspíš budu za chvíli mimo Traseru nosit i Seika pro radost :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pár dní stará zpráva z WUS od AD říká, že quartz GS divery budou mít 43 mm. Cena? 4100 usd.

a myslím, že právě na WUS jsem četl i "answer to a question no one asked" ;)

Samozřejmě "standardní" kvalitu jde čekat, font lunety vypadá strašlivě, ale to z tohoto obrázku nejde hodnotit. U baterkových diverů mi dost chybí i "power reserve" ;) edit (vlastně je tam EOL)  

 

4100 USD? přes kilo u nás? Nebo jako s dalšími GS quartz jde počítat se slevou v řádu desítek %?  Takže baterkové superdivery za normální  cenu? Uvidíme ;)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial v tom bude 9F61 alebo nieco 9Fxx tak som chladny ako vychodna Nemka. Mali sancu tam napratat desatrocny quartz s perpetualnym kalendarom, ak ju nevyuziju.. ale pri takej cene ozeliem dve tisicky navyse a kupim SD dajvre. alebo tunaky za rovnaku cenu a tie maju gule az po kolena. za 4tis usd je uz niekolko peknych mechanickych GS modelov, a to je ina kava ako hop hop quartzik.

 

jedine ze by sa im dizajnovo aj funkcne nejako vyznamne zadarili, vymaznali by lunetu, sponu a tak. Ale zostavam realista :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial v tom bude 9F61 alebo nieco 9Fxx tak som chladny ako vychodna Nemka. Mali sancu tam napratat desatrocny quartz s perpetualnym kalendarom, ak ju nevyuziju.. ale pri takej cene ozeliem dve tisicky navyse a kupim SD dajvre. alebo tunaky za rovnaku cenu a tie maju gule az po kolena. za 4tis usd je uz niekolko peknych mechanickych GS modelov, a to je ina kava ako hop hop quartzik.

 

jedine ze by sa im dizajnovo aj funkcne nejako vyznamne zadarili, vymaznali by lunetu, sponu a tak. Ale zostavam realista :)

Jo, udělat to s nejlepším quartzem, co jde, to by dávalo smysl. I za tu cenu. Pokud tam bude "obyč" strojek, tak 4100 je (i s tradiční cca 20% slevou) až příliš blízko SD diverům, jak jsi uvedl. A na bílý ciferník u quartzu zas tolik lidí neutáhnou. 

 

Takže tu opravdu zůstává otázka "proč to vlastně dělají". Na to si ale všichni po těch letech umíme odpovědět, že :) Protože je to Seiko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Presne tak miesta tam je pri tychto rozmeroch urcite dost, mohli tam teda dat taku baterku ze by to vydrzalo min 10 rokov a s perpetualom by to uz mozno bol dovod rozbit prasiatko. Ale takto je za tu cenu na vyber dost inych hodiniek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

skoda ze je tych Seik tak vela, predajne miesta ala trhovisko v Istanbule... toto mi na Seiku dost vadi :(

 

Tak to me vubec nevadi. Kazdy si muze vybrat svuj level. Znacku to v mych ocich nijak neznehodnocuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...