Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Škoda te díry na cifru

Souhlas, blba dira. Tak mohli dat mimostredovou vterinovku, nebo cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spominaju to vsetci okrem samotneho vyrobcu.. unika mi nieco?

 

Asi neuniká :)

 

Inak: "Seiko wristwatch owned and worn by Steve jobs sold at auction for $42,500."

Iný zdroj: "The sale was part of an auction that included several other pieces of Steve Jobs memorabilia, authenticated by his long-time house manager, Mr. Mark Sheff (a letter of authenticity is also included)."

 

Akože Jobs nás opustil a keďže po sebe nič nenechal, tak mu pozostalí prešmejdili barák a popredali, čo sa dá? Občas mi rozum zastáva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jobs byl sice technologický génius, ale vkus moc neměl. Kupovat si kvůli němu malý quartzky nebo vytahenej rolák?

 

Pockaj az uvidis aku si nechal postavit jachtu.. ta je tak hnusna, ze by ju mohol zavidiet kdejaky rus :)

 

Edit: obrazok

post-4112-0-81090000-1488117026_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono dizajn je to zaujimavy - robil to Starck a mne sa jeho dizajny vseobecne pacia, hlavne preto lebo rad pouziva organicke tvary, krivky.. tu je to tazky opak a obavam sa ze to prave bol jobsov input. Ale suhlasim, ze este aj take hranate to vyzera netradicne, az zaujimavo, ale ked to stoji alebo to vidis na obrazku. Ked to plava, musi to vyzerat to jak velky kus hlinika. Proste mne to k tomu prostrediu mora, kde ma vsetko hydro- alebo aero-dynamicky tvar, a kde nie je rovny asi ani horizont, neladi. Ale sto ludi sto chuti.

 

inac mi to pripomina ten americky battleship zumwalt, hlavne siluet spredu, ten klinovity profil je proste mrazivo studeny tvar.. btw, nacukrovane jachty ruskych miliardarov - neviem odkial to mas, narazal som na abramovica, melnicenka atd, a to nie su ziadne barokove plachetnice, robia ich ti isti dizajneri - akurat maju 6 palub a su asi 10x vacsie :) no, a ako teraz naspat k hodinkam..? sakra.. 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant: Proste mne to k tomu prostrediu mora, kde ma vsetko hydro- alebo aero-dynamicky tvar, a kde nie je rovny asi ani horizont, neladi.

 

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...