Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

jak velke?

skx007        46       x         41          x13,25

monster      47,5    x         43          x13

zelvy           48       x         44,3       x14

NOVINKA   50       x         43         x14

mm300       50,5    x         44,3       x14,6

shogun       51       x         43,5       x 13,3

sumo          52,6    x         45          x13,3

 

chlapi mam z vas taky dojem, ze ked napisem hovno smrdi tak vy na just budete pisat ako vam vonia. 

:lol2:

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak moc velke, jak pises, People. 43x50 je pro nas maloruckare uz hodne hranicni hodnota. A ta tabulka presne vysvetluje, proc nam treba skx sedi velice dobre. Kazdopadne dik za ta cisla, diky te tabulce jsem si potvrdil, ze proste MM300 ani Sumo pro me bohuzel nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik mají samuraje? Mi to přijde všechno na jedno brdo, přesně jak ukazuje tabulka. Žádná variabilita. Jen různý design, byť teda dobrý. To mi neříkejte, že tohle nosí i Japonci. Jestli je to tam normální, tak jen špatně bydlím.

 

Se mi normálně chce brečet. Dřív jsem záviděl lidem hodinky a půl roku šetřil na Sarby, teď když mám konečně vyděláno, tak závidím tu radost z nových modelů. :D  I kdyby "blbé" pětky s diver lunetou. Holt musím jít o dům dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modre se mi libi. X neva. Fakt je ale zase ten, ze MM300 to nejsou. Pockam az budu mit strelivo na 300.

Velikost zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miku moc to řešíš,jak řekl FB. "Je to v hlavě" před časem jsem si byl jistý,že MM600 nemůžu nosit a ono by to šlo.:-))

Snad nechceš emigrovat k,určitě horší,značce :-(

Já vím, řeším. Jsem si chtěl koupit něco lepšího a nemám ty peníze do čeho dát. Nejspíš koupím Primky, ale zanevřít na Seiko? To ne! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chapal by som velkost, mozno este aj rucky (aj ked...), ale preco dali tie indexy take neobdlznikove tomu nerozumiem, proste uplne iny pocit z nich ide prave koli tomuto zda sa ze rozhodujucemu detailu, IMO.

Pre mna to je deal breaker, predpokladam, ze cas to nezmeni, ale kto vie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane McStinger vypadaji luxusne! Uz se tesim, jak poreferujes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Ty vole, tano, o čem chceš proboha referovat? Vždyť vypadají pořád stejně. Mimochodem, už ti někdy někdo řekl, že nemusíš reagovat na každé uprdnutí na fóru, nebo že si kupř. můžeš dovolit nepoděkovat každému jmenovitě, když ti chválí hodinky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, tano, o čem chceš proboha referovat? Vždyť vypadají pořád stejně. Mimochodem, už ti někdy někdo řekl, že nemusíš reagovat na každé uprdnutí na fóru, nebo že si kupř. můžeš dovolit nepoděkovat každému jmenovitě, když ti chválí hodinky? :)

Nerekl pane, tak diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebi ho :), aspoň niekto reagoval. Kedysi by tu bola diskusia o indexoch aspoň na dve strany.

Možná je to proto, že černé nejsou žádná novinka a modré tu už taky byly. :) Každopádně indexy úplně žeru. Líbí se mi hranaté indexy na jedničkových monstrech, ale nemusím to provedení. Tyhle dle mého kombinují to nejlepší z obou verzí. Líbí se mi i ten kyklop, ten bych chtěl moc zkusit. Akorát ta cena zbytečně vysoká.

 

 

Luked  :notworthy:  vystihol si to presne.

 

Monstra su 5 koleso na voze.   Obzvlast tieto predrazene, s 6r15.  Mame tu zelvy, samuraje, sumo, skx a az potom monstra. 

A este pred nich sa dostanu cheap-masy. Monstra by som na par rokov zarezal a potom s velkou slavou opat vypustil. 

:happybday:

Právě proto si je teď cením ještě víc než předtím. A ještě přemýšlím, že nějaká monstra přikoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tiskovka je ve čtvrtek dopoledne, ale něco už prosáklo...

 

Je to víceméně stejné jako každý rok. Pár vynikajících záležitostí, pár obyčejných a k tomu pár průserů... Tentokrát, alespoň z mého pohledu, se nepovedla jedna věc v Grand Seiku. A tím nemyslím rebranding. Ten bude nejspíš jen otázkou zvyku. Na modelech s vintage lookem to vypadá naprosto přirozeně, na těch dalších to bude chtít čas.

A zdražuje se, zdražuje... Na druhou stranu, nebýt intervencí, tak by ty ceny pro nás taky vypadaly jinak.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...