Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Mě dost baví hlavně světlá varianta Davida.

Ale dát mi je někdo, vydržel bych to asi se všema variantama. :D

Ano ano.. zatim se mi taky libi ty svetlocifernikove.. David i Pebe..

 

.. a cim vic na to koukám, tak se mi pres ten počáteční "bordel na cifru" libi vic a vic.. dnes bych to nazval decentněji "vsude se neco deje".. :-)

 

Jesteze jsou velke a drahe..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sa teším na Tvoju bielomodročervenú verziu :). Ja som buď za úlet, alebo za konzervu. V tomto prípade konzerva. Ale nechcel by som ich. Sú opticky ťažké na pravej strane, trochu sa to snažia vyvážiť delenou stupnicou vľavo. A to je vec, ktorú nemusím a ani v tomto prípade nie je nutná. Pomôže aj čierna dátumovka, ako má wawrik, ja som dal prednosť bielej, je ľahšie okom zachytiteľná v tom chaose a dátumovku na hodinkách využívam pomerne často.

post-5997-0-68138300-1539686057_thumb.jpg

 

Maji tam malo cervenych moznosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak někdy mívá Seiko marketing celkem záhadný, tohle se jim povedlo, jsme si to jak dementi všichni museli proklikat, i když to jsou takový zrůdičky (a zřejmě se to prodává, asi je to rozšířenější fetiš, než jsem si myslel. )

Zvlastni vid.. ze daji takto v plen svuj drahy, vlajkovy model.. predstava bohatého, starého a vazeneho Japonce, jak si klika na netu tu svoji variantu, mi přijde úsměvná... :-)

 

Ale jak jsem rikal, nektere kousky jsou povedene, to zas jo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešnej dobe online konfigurátorov na všetko od drahých áut po lacné spacáky mi to príde úplne normálne. Vlastne je to jednoduchá cesta ako drahé predať ešte drahšie, veď kto by si nepriplatil za možnosť dožehliť si všetky tie drobné detaily, ktoré ich na sériových modeloch štvú? :-)

 

No, aby som sa vrátil k mojej otázke: kde to mám sakra objednať? Za pár dní si to rozmyslím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To wawrik: zkus se o tom pobavit asi rovnou napřímo s Chumpusem, da ti tipy..

 

Mas asi pravdu.. skoro bych si umel představit, ze bych si naklikal jedny svetle, bláznivější (jako třeba ty bandyho) a jednu tmavsi, decentnejsi.. ze bych mohl potrebovat oboje.. :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, celkom fajn, len čísla sa Ti stratili :)

 

Keby ich Seiko ešte posielalo ako skladačku, to by bola pecka :)

Ja prave nechtel, aby ten cifr byl tak busy. Tajne doufam, ze kdyz ta cisla jsou cerna (nebo co to sakra je) tak vystoupi za urcitych lomu svetla. Jinak budou skryta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde bolo napísané, že nie všetky kombinácie sú možné. Čierna potlač na čiernom ciferníku mi pripadá ako jedna z nich.

 

Aj keď v grafike sa to často používa ako nóbl vec - parciálny lesklý lak na čiernom matnom pozadí.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešnej dobe online konfigurátorov na všetko od drahých áut po lacné spacáky mi to príde úplne normálne. Vlastne je to jednoduchá cesta ako drahé predať ešte drahšie, veď kto by si nepriplatil za možnosť dožehliť si všetky tie drobné detaily, ktoré ich na sériových modeloch štvú? :-)

 

No, aby som sa vrátil k mojej otázke: kde to mám sakra objednať? Za pár dní si to rozmyslím!

 

Tie hodinky vyrobia len troje, budu stat 20M yenov - viac ako GT-R Nismo. Tak fofruj nech to nezmeskas..  

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, už som to videl aj u hodiniek, nič proti tomu. Len u GS taký úlet nepredpokladám, je to úplne iné hogo-fogo ako farebný svet Seiko kreativity.

 

Skúsim zajtra na kompe pozrieť, kde to písali o tom supervizovaní a neschválených kombináciách, na mobile mi to nefunguje.

 

Edit: tiež na McStingera :-) Sa nám tu do debaty furt pletú nejakí instanti...

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, už som to videl aj u hodiniek, nič proti tomu. Len u GS taký úlet nepredpokladám, je to úplne iné hogo-fogo ako farebný svet Seiko kreativity.

 

Skúsim zajtra na kompe pozrieť, kde to písali o tom supervizovaní a neschválených kombináciách, na mobile mi to nefunguje.

 

Edit: tiež na McStingera :-) Sa nám tu do debaty furt pletú nejakí instanti...

 

ja som len chcel dat tej debate realne kontury.. reku ze ste mali v robote kvartalne premie, tak nech vies do coho ides.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...