Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Vojto ty seš jak blbej a bereš to moc osobně.

To byl vtip, vole :)

 

 

 Takto to vyzera, ze ich realne zacinaju robit mesiac pred vystavou.

Ne, až po výstavě. Normální u všech firem. Třeba taková značka jako TAG Heuer má v katalogu malé obrázky čehosi, a pokud si to neobjedná dost lidí, tak to nevznikne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim, ze na svetovej vystave by predstaveny produkt mal byt dokonaly....

Hele to já si myslim taky, ale praxe asi taková očividně není. A na druhou stranu si ten produkt nekoupim jenom na základě toho, že budu koumat každou nedokonalost danýho kusu. Prostě budu očekávat určitou kvalitu a jestli ta bude u finálního produktu v pořádku, tak mě netrápí, jak kvalitní byl prototyp. Naopak pokud bude stát za hovno, tak i kdyby se mi líbil sebevíc, tak si ho zkrátka nekoupim. Nic víc, nic míň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si to ještě jednou přečíst a zamyslet se nad tím. Není tam ani půl slova o tom, že u nižší cenový třídy je to v pohodě.

Proto jsem nepochopil, proč tam cenu vůbec zmiňuješ. Prostě šlendrián je šlendrián, nezávisle na cenovce.

E: a souhlásím s Epsteinem, že především na výstavě by měly být prezentované kusy dokonalé do detailu. Proč tam jinak chodit?

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže ty myslitelný meze už to překročilo dávno, pro mne třeba když jsem viděl typickou Seiko geometrii (á la připitej Ital krájí pizzu) u Šógunů. Ty já rozhodně nepovažuju za nízkej bezvýznamnej model. Sere mne to hlavně proto, že Seiku fandím a mám je rád, určitě jsem neměl vícero kusů od jiné značky. Jenom je pro mne snazší vyjádřit vztek, než smutek. A mít je rád i dál mi dělají čím dál těžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele přemýšlel jsem, že bych obětoval půlku schůzky, abych nafotil každý index na makro, ale nějak mi to kvůli místní gerontoúderce (copyright wawrik) u makety bez strojku a s nefunkční lunetou nestálo za to.

 

ono, wawrik pise z drevenej zemljanky za polarnym kruhom, to miesto nie je na mape a nesiaha tam ani pokrytie GPS. takze machruje sa mu lahko. lenze ty, bratm...

 

nedostatky v kvalite sa riesia jednoducho. odpovedou na krive indexy su rovne indexy, nie milion prispevkov kde musis zo seba robit autistickeho idiota v priamom prenosa. ak teda fakt musis.. keby som ta nepoznal osobne, tak by som tomu neveril. fakt sa nemusis obtazovat a davat sem nejake fotky. s takymto komentarom o ne aj tak nikto nestoji. ani o prispevky typu :viem ale nepoviem: ked nepovies tak nepovedz a nemut vodu, fakt to nepotrebujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedostatky v kvalite sa riesia jednoducho. odpovedou na krive indexy su rovne indexy, nie milion prispevkov kde musis zo seba robit autistickeho idiota v priamom prenosa. ak teda fakt musis.. keby som ta nepoznal osobne, tak by som tomu neveril. fakt sa nemusis obtazovat a davat sem nejake fotky. s takymto komentarom o ne aj tak nikto nestoji. ani o prispevky typu :viem ale nepoviem: ked nepovies tak nepovedz a nemut vodu, fakt to nepotrebujes

Hm, překvapivě ostrá reakce, ale jak chceš. Nemusím fakt nic, ze Seika mi žádný peníze nechodí a hodinky zadarmo taky nedostávám. Že jsou tu lidi, který jsou hodinkově vyhořelý a nedokáže je nic uspokojit, to se asi stává, když se něčím dlouho zabýváš, sleduješ to a vystřídal jsi X hodinek. Stačilo by si to uvědomit a nečekat, že nějaká značka splní moje sny. Za poslední tři roky mělo Seiko skvělý novinky, ale evidentně to je pro někoho pořád málo.

 

Křivé indexy nerozporuji, jen mi vadí, že se tu v té souvislosti objevují zvyky z diskusí na zpravodajských serverech. Najednou se tu objeví lidi, kteří jinak k tématu nemají jak přispět a asi ani nechtějí, ale tady názor mají. Smysluplné příspěvky v tom pak zanikají. Ale tohle se bohužel týká celého fóra, upadá to. 

 

ad "vím, ale nepovím": nic takového jsem tu nikdy nerozjížděl, maximálně náznaky. Jsou nějaká embarga, to jistě chápeš. A že se něco řekne v hospodě a pak se to šíří dál, to není můj problém. Nemusíš to číst.

 

A abych ti odpověděl na normální otázku, ručička je žlutá. Spona nevím, po schůzkách se podívám, jestli jí mám vyfocenou.

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Chumpusi... právě že vyhořelost by některé mohla k Seiku zavést. Za svou chronopouť tak nějak zjistili, co jde sehnat za kilo na krámě, co z druhé ruky. Že Seiko, když chce, tak umí fazetu na ručkách, jak když katanou usekneš hlaveň čínskýho sapíku.

A pak třeba s tím kilem v kapse (protože zrovna prodali Omegy nebo Brajtle) okouní právě u Seika. Protože tam je něco víc, tam za tím není Kern nebo herečky v Portofinu.

Neřeší malicherné starosti začátečníků v podobě přesnosti strojků, rezervy nátahu, machrindexu...

Chtějí jen Hodinky.

Ale vono to jaksi nejde, protože ty indexy jsou kurva křivý jak na entry SKX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Najednou se tu objeví lidi, kteří jinak k tématu nemají jak přispět a asi ani nechtějí, ale tady názor mají. Smysluplné příspěvky v tom pak zanikají...

Kua, Vojto, neser!

 

Taky tady nepřispívám. Protože mě prostě nebaví pořád dokola mlátit prázdnou slámu. Naše kecy ty indexy nesrovnají.

 

A že bych byl vyhořelý se mi nezdá. Normálně si pořád dokážu vybrat z modelů před 5-10 lety a s radostí nosit.

 

Občas mám z tebe prostě pocit, jakobys byl učitel ve škole s inkluzí a z principu se ke všem prostě choval stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, překvapivě ostrá reakce, ale jak chceš. Nemusím fakt nic, ze Seika mi žádný peníze nechodí a hodinky zadarmo taky nedostávám. Že jsou tu lidi, který jsou hodinkově vyhořelý a nedokáže je nic uspokojit, to se asi stává, když se něčím dlouho zabýváš, sleduješ to a vystřídal jsi X hodinek. Stačilo by si to uvědomit a nečekat, že nějaká značka splní moje sny. Za poslední tři roky mělo Seiko skvělý novinky, ale evidentně to je pro někoho pořád málo.

 

Křivé indexy nerozporuji, jen mi vadí, že se tu v té souvislosti objevují zvyky z diskusí na zpravodajských serverech. Najednou se tu objeví lidi, kteří jinak k tématu nemají jak přispět a asi ani nechtějí, ale tady názor mají. Smysluplné příspěvky v tom pak zanikají. Ale tohle se bohužel týká celého fóra, upadá to.

 

ad "vím, ale nepovím": nic takového jsem tu nikdy nerozjížděl, maximálně náznaky. Jsou nějaká embarga, to jistě chápeš. A že se něco řekne v hospodě a pak se to šíří dál, to není můj problém. Nemusíš to číst.

 

A abych ti odpověděl na normální otázku, ručička je žlutá. Spona nevím, po schůzkách se podívám, jestli jí mám vyfocenou.

vsetci ti ludia dali tej firme peniaze, poniektori vela a niektori kurva vela (viac nez si zasluzi). na to, aby sa stazovali na chujove nedostatky maju svate pravo. co myslis, ze nas toto bavi? ja skutocne nemam chut dat 4tis eur za hodinky s krivymi indexami a negarantovanou presnostou. hodinky sa mi pacia ale ide o princip. MM600 boli donedavna za trojku, teraz ukazu Landmaster a stoji dvojnasobok? ok, s peniazmi problem nemam, ale za co platim? zvysit cenu vie kazdy jouda, ale ja davam peniaze japoncom za auta, elektroniku, hodinky, motorky, stroje atd lebo chcem v prvom rade perfektnu kvalitu. ked mi ju nedaju, miniem peniaze inde. este som taky dobrak, ze kricim, ak sa mi nieco nepaci, skor nez odidem niekam inam. takze ked to tu prestanem komentovat, tak som so Seikom proste skoncil. alebo zacali sekat rovne indexy.. co myslis, co sa stane skor?

 

keby si mal tu znacku rad, tak im to trieskas o hlavu pri kazdej prilezitosti a nevypisujes tu stupidne poznamky typu geriatria a podobne. ja to tu fakt citat nepotrebujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie willardovky su rozhodne na zozname, ale naslepo ich teda kupovat nebudem.. pre istotu :) mam tusaka ze chvilu pojdu aj pod msrp. kadopadne v reali su to urcite pekne hodinky, rovnako ako tie landmastre. uz viem preco sa mi zdal ten Okuyama povedomy.. dizajnoval Ferrari Enzo a 612. 

 

+ armoldovky asi budu povinna jazda. 

 

 

co som pozrel na GS, tak som nakoniec celkom rad, ze som nakupil. Nove GS modely su snad drahsie ako Pateky.. good luck, Grand Seiko.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo toľko plačete nad cenami? Nové si tu snáď až na doktora kupuje málokto, secondhandy budú za obvyklé ceny, plus to má ten príjemný efekt, že ceny starších Prospexov z našich zbierok idú príjemne hore. (Nie že by to zrovna mňa nejako obzvlášť zaujímalo, hodinky nepredávam, ale v princípe ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa willardovky pacia a pokial by to bolo tak, ako pisal kamilb niekolko stranok dozadu, resp. ako ocakava aj preceda, cena by mohla byt prijemnejsia.

A pri pocte 2500ks akosi nemam obavu, zeby sa po nich zaprasilo.

Kto nakupil GS v poslednych rokoch, aj pri nadavani na ceny, moze byt celkom spokojny. A vtedajsie Instantove odhady, ze bude len a len horsie sa plnia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...