Jump to content

Nove modely Seiko 2014-18

People
 Share

Recommended Posts

Fakt ne? :)

instant: Když jsme u tématu "just 'cause we can": z první ruky to ještě nemám (ale čeká mě to brzy, jedna baterka už celkem přesluhuje): GSeiko k sobě zdá se začíná stahovat i výměnu baterek. Že to může stát pár litrů je opruz (a nedělám si iluze, že třeba B si za Q taky dost neřekne), ale třeba ty hodinky přes měsíc neuvidíš. Pro někoho drobnost, pro mě je to (u "bezúdržbovýho kvarcu") na žlutou.

to je tak, ked si kupujete drahe quartzky, nizkotucne jogurty a slimfit kosele. spravodlivy trest vas neminie!

Ja teda neumim psat elaboráty na téma dizajnu, historie a smerovani znacky. Me se proste bud libi a nebo nelibi... Ale jedno vim jiste, další zluty GS uz nepotrebuju.

Hele asi jsem divnej, ale mam to stejne...az teda na ty zluty GS, ty jeste nemam

Hele asi jsem divnej, ale mam to stejne...az teda na ty zluty GS, ty jeste nemam

Takže jako s vínem, chutná, nechutná :-)

Tak to se k vám přidám, Teda bez GS :-(

Kokot nekokot.. funguje to nadherne :) az jedneho dna clovek nema koho zavolat na pivo :-D

Lepsi kokot/nekokot nez sahodlouze premejslet proc je vlastne kokot, jak moc velkej a jestli to tak bude uz naporad nebo se to nekdy zlepsi :-)