Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Éeeee... a čo je zlé na manierizme? Najmä vo výtvarnom umení mi to je bližšie ako to, čo bolo predtým aj čo prišlo potom.

 

ja som tiez som toho nazoru, ze botticelliho gyce sa mimoriadne hodia k firhangom od versaceho, ale k tym tvojim outdoorovym sustakom a pribehom o dojeni jaka mi to proste nepasuje, no.. ale jako proti gustu nic proti nicomu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Botticelli je teda quattrocento jak vyšitý, ale ten argument se asi stejně dá uznat :)

 

Myslíte, že ten "OSB deska" nebo "babiččina podlaha" ciferník na těch chronech (tam to jsou myslím lví chlupy) - je to samé provedení cifru jako u půlky té US jaro/léro/podzim/zima edice (kde to asi mají být nějaké mraky)?

post-38718-0-67506100-1562167755_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som tiez som toho nazoru, ze botticelliho gyce sa mimoriadne hodia k firhangom od versaceho, ale k tym tvojim outdoorovym sustakom a pribehom o dojeni jaka mi to proste nepasuje, no.. ale jako proti gustu nic proti nicomu :)

I skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v origináli.

 

Boticelli úplne manierista nie je, ale takého Michelangela (ako maliara) dosť môžem.

 

Dr.: OK, vlastne máš pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro leckoho bývá moc přepjatý, alegorický, insider-jokeový, plný přehnané akribie a technického frajeření - vlastně taková dekadence pozdní renesance. Bez ohledu na to, jestli se člověku spíš líbí, nebo ne, se ale dá brát jako protipól všeho klasicistního (tj. uměřeného, rozmyslného - což třeba ty dvě Seiko věci výše úplně nejsou :) ).

 

Už druhýkrát si tento rok použil slovo, ktorému som nerozumel. Týmto sa voči podobnému urážlivému chovaniu ohradzujem.

 

Čo sa týka Seika, podľa mňa je jeho chovanie, akokoľvek to môže znieť nelogicky, exhibicionisticko-incestnou ipsáciou v štádiu vyvrcholenia,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...