Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Mne prídu OK. Niečo ako Grand Seiko - nie je to nič pre mňa, ale v rámci target marketu dokonalé. Veď za tými prvými aj poslednými troma sa musia teenageri potrhať... A ako ukázal letmý prieskum tu na fóre, robia to dobre - namiesto jedných hodiniek pre tatka predajú dvoje jeho dcéram.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je to v konečným důsledku asi možná sympatičtější než všechny ty Želvy a Samuraje v milionu barevnejch variant. Stejně jako ta Monster Hunter limitka je to sice super ujetý, ale aspoň je za tím nějaká myšlenka... Ne, že žralok plaval kolem šóguna, tak bum a jsou z toho další hodinky. Až jednou udělají limitku na něco ne z japonské subkultury (a nebude to humus jak ta Subaru), ale třeba znova limitku Star Wars, tak bych o tom snad i přemejšlel :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne prídu OK. Niečo ako Grand Seiko - nie je to nič pre mňa, ale v rámci target marketu dokonalé. Veď za tými prvými aj poslednými troma sa musia teenageri potrhať... A ako ukázal letmý prieskum tu na fóre, robia to dobre - namiesto jedných hodiniek pre tatka predajú dvoje jeho dcéram.

 

Som myslel, že na teenagerské výmysly majú Wired. Zrejme naozaj mieria s päťkami až niekam na najmladšie ročníky, však to nakoniec aj akýsi manager svojho času vravel, že budú smerovať na mladých. Otázka potom je podobná, ako pri Grand Seiko kontra Seiko kontra Seiko 5. Že či ako dospelý jedinec chcem mať na ruke značku, ktorá vyrába farebné hodinky pre teenagerov. A to sa mi niektoré podobné predchádzajúce limitky dosť zahovárali, povedzme Golgo. Len farebné kabošóny už sú na mňa trochu moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dospělej jedinec kterej koupí GS nebude řešit, že delaj i hodinky pro deti a mládež. To bych mohl řešit že béčka delaj dámský hodinky a nebo iwcecka fotr a syn. A třeba zrovna z toho budou sberatelsky kusy, k tomu nějakej časák a budou se rvát vlasy. Lidstvo je praštěný, někdy fajn a nekdy pěkně blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co psal Instant, instagram, influenceři, atd. To je silnější než bedna. Vidím to ve své práci. A když do toho šlápnou správným způsobem a vyhodnotí správný čas, mládež koupí cokoli :-/)

 

Ale áno. Pod heslom "When the Japanese influencers come together. Show your style."

 

post-957-0-27426400-1569045529_thumb.jpg post-957-0-82226000-1569045529_thumb.jpg post-957-0-84962500-1569045528_thumb.jpg post-957-0-40550100-1569045530_thumb.jpg post-957-0-85925300-1569045530_thumb.jpg post-957-0-32078800-1569045531_thumb.jpg post-957-0-84212900-1569045531_thumb.jpg post-957-0-32785000-1569045532_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že ke koukání na GS trochu skrz prsty, k tomu ani nejsou třeba teenager modely... Vždyť to řeší i lidi tady na fóru, z mý vlastní zkušenosti... "Vyměnit nějaký svý dražší hodinky za tvoje GS? Nikdy!! Vždyť je to furt jenom Seiko!" :))

 

Dospělej jedinec kterej koupí GS nebude řešit, že delaj i hodinky pro deti a mládež. To bych mohl řešit že béčka delaj dámský hodinky a nebo iwcecka fotr a syn. A třeba zrovna z toho budou sberatelsky kusy, k tomu nějakej časák a budou se rvát vlasy. Lidstvo je praštěný, někdy fajn a nekdy pěkně blbě.

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...