Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Jeste jsem jednou koukl na to video. Chapu, ze to jsou asi makety, ale pri detailu jsou uz na tech modrych videt dojebane rucky. Tak snad si to Seiko pohlida a nebude to tak defaultne :) 

Jinak kdyz leaknul obrazek par mesicu zpet, tak jsem mel za to, ze SPB187 budou cerne s cernou lunetou. Uplne nutne modre hodinky nevyhledavam. Za me teda zatim vedou SPB185 i diky matnemu cifru. Fakt pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou doma. Ciferník se teda fakt povedl, lupa zvětšuje a zelený řemen je taky podle mého gusta, takže paráda a 70 hodinový nátah bude asi taky stačit. 
Jinak, naživo působí subtilněji než na fotkách. Jsem zvyklý na "Rolex" velikosti hodinek, tudíž jsem spokojen.
PS: Na to že nejsem Seikař, začínají se mi pomalu hromadit  
 
aa478e1a3ded6bf96b7a488c0eb18931.jpg

b261f8307b3520452e0b11edeb8ef28f.jpg

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou pěkný, ale jak koukám na fotky různě po netu, ono to nesedí fakt snad u žádných... Někde jsou vycentrované nad střed indexu ty trojúhleníky, někde tečka pod číslem ale nenašel jsem snad zatím ani jedny, které by to měly vycentrované obojí. Snad je to jenom úhlama fotek, jinak je už současné Seiko fakt no-go... I když... SPB185 naštěstí armovák nemají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem pro ně dnes byl, nádhera. Zelené jsem 2x prodal, ale tyhle zůstanou
80404809-F760-4D28-B3FD-CFD4848DC341.thumb.jpeg.46cf6decc4bd1b5dba8473f4c0195d45.jpeg

No vida! Já jsem teda Alpinisty nikdy předtím neměl, takže nová zkušenosť. Párkrát jsem pokukoval po zelených, ale nakonec jsem to vždycky nechal plavat. Tahle barva ciferníku mě zaujala na první pohled a s objednávkou jsem neváhal ani minutu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, čistě teoreticky. Které z těchto dvou preferujete?
IMG_20201112_204758.thumb.jpg.356f75ca04efb986069b7d108af71d64.jpg

Tak to je teda těžká otázka. Asi bych se těžko rozhodoval a vzhledem k poměrně příznivé ceně bych klidně i ty modré přikoupil.
Pokud jde o to X, nemůžu říct, že patřím k jeho fandům. Mám doma stará Suma ještě s krásným nápisem bez X a jsem rád, že je mám.
Před časem jsem si koupil nový model v zelené barvě. Moc dlouho mi ale nevydržely a musím přiznat, že mě tam to X dost iritovalo, tak jsem je předal dál ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...