Jump to content

Nove modely Seiko 2014-18

Recommended Posts

Taky jsem pro ně dnes byl, nádhera. Zelené jsem 2x prodal, ale tyhle zůstanou
80404809-F760-4D28-B3FD-CFD4848DC341.thumb.jpeg.46cf6decc4bd1b5dba8473f4c0195d45.jpeg

No vida! Já jsem teda Alpinisty nikdy předtím neměl, takže nová zkušenosť. Párkrát jsem pokukoval po zelených, ale nakonec jsem to vždycky nechal plavat. Tahle barva ciferníku mě zaujala na první pohled a s objednávkou jsem neváhal ani minutu
  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

People, naozaj by si mohol aspoň čísla modelov uvádzať. Link časom nemusí fungovať a keď človek použije vyhľadávanie, tak to sa nemá čoho chytiť.

Rob samozrejme ako chceš. Ide mi o to, že ak niekto chce niečo prihodiť ako novinku, nemá šancu dohľadať, či to tu už nebolo. Alebo niekto hľadá na fóre konkrétny model a samozrejme ho nenájde. Ak je

People - tak ty radsej riesis kabelky. No to je na ban.

Jo, referoval jsem k te interni otocne lunete, kde stupnice nesedi na indexy a nesedi ani na tech promo fotkach. Je to skoda, protoze tahle barva je fakt super a celkove fakt povedene hodinky.

Pánové, čistě teoreticky. Které z těchto dvou preferujete?
IMG_20201112_204758.thumb.jpg.356f75ca04efb986069b7d108af71d64.jpg

Tak to je teda těžká otázka. Asi bych se těžko rozhodoval a vzhledem k poměrně příznivé ceně bych klidně i ty modré přikoupil.
Pokud jde o to X, nemůžu říct, že patřím k jeho fandům. Mám doma stará Suma ještě s krásným nápisem bez X a jsem rád, že je mám.
Před časem jsem si koupil nový model v zelené barvě. Moc dlouho mi ale nevydržely a musím přiznat, že mě tam to X dost iritovalo, tak jsem je předal dál ;-)
před 17 minutami, Dantechno napsal:

Americký. Datumovka v barvě a nemají X

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ještě je tam rozdíl lepším strojku (6R15 vs. 6R35) a caseback.

Patprom: Ty SPB089 snad vůbec nepadly na ceně. Spíš naopak chodí dnes za nějakých 1000 €. Samozřejmě žáleží na stavu. Je fakt, že ve své době stály "jen" 600 USD.

caseback.png

Edited by Ace84

Asi to tak bude. Tenhle kousek je vážně moc pěkný a limitka 2020 kusů není moc velké číslo.
Jinak ten ciferník je spíše šedý s nádechem zelené. Alespoň já to tak vnímám

4fcbe17ad2863ec8f32d7667502208fa.jpg

Edited by patprom

Pre tych, co pisali o tom, ze je to nakrivo.

Prosim, kde je to nakrivo ? :) vsak podla tejto foto je vsetko OK a indexy su od vnutornej lunety odsadene rovnako

před 7 minutami, sashator napsal:

Měl jsem jich pár v ruce a vnitřní luneta seděla. Jde o to, že tam není usazená nafest, má určitou vůli, která to může mírně zkreslovat. Když si s tim člověk pohraje, tak sedí

Podle mě byl problém (aspoň u těch starších), že byly křivě natištěné ty světové strany, tzn. že když jsi lícoval 3 světové strany s indexem (3,9,12), tak ta 4. světová strana byla mimo index (6).

před 34 minutami, miro_mt napsal:

Pre tych, co pisali o tom, ze je to nakrivo.

Prosim, kde je to nakrivo ? :) vsak podla tejto foto je vsetko OK a indexy su od vnutornej lunety odsadene rovnako

No tak zrovna podle téhle fotky je každej úplně jinde :D se podívej třeba jen na 330, 30 a 60 jak jsou každý jinak daleko. 

Ale jak říká Sashator, může to být fotkou...

před 2 hodinami, VojtaB napsal:

No tak zrovna podle téhle fotky je každej úplně jinde :D se podívej třeba jen na 330, 30 a 60 jak jsou každý jinak daleko. 

Ale jak říká Sashator, může to být fotkou...

Tohle fakt může být fotkou. To poznáš až při osobní prohlídce. Připouštím, že souzeno jen podle fotky jsou mezi odchylkami rozdíly.

Mně to přijde pouhým okem právě taky úplně v pohodě. Na druhou stranu mám v poslední době pocit, že budu brzy potřebovat brýle, tak nevím 🙂 

Ještě nabídnu jednu na denním světle. Bohužel, pravou barvu ciferníku dokáže zachytit asi jen promo fotka...

IMG_1528.jpg