Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

To by bolo fajn, trocha tej japonskej cti a rešpektu voči svojim výrobkom. Rád by som sa aj ja vrátil do starých koľají, keď ma táto značka bavila, keďže som aktuálne v akomsi vzduchoprázdne a neláka ma naskočiť na kolotoč, ktorý sa nechce zastaviť, len občas kolotočár zvýši rýchlosť a nasadí človeku iné fatebné okuliare :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, xbraj19 napsal:

Máme štěstí, že nejsou osmdesátky. To by se z toho co produkovali tady asi většina zbláznila. 🤣🤣🤣

Přesně, Vanac na nás 😁

Jinak u těch MM200 to tak hrozný nebude, jak tu byly zmíněný Ninja Tuna, tak tam jsem se nad tím čtvrtindexem v reálu nikdy ani nepozastavil.

Na druhou stranu, ten výkus do stupnice u MM300... 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 49 minutami, VojtaB napsal:

A jinak nevím, jestli to tu proběhlo, ale po SFV a Naruto je i Pokémon limitka

https://www.seikowatches.com/jp-ja/products/seikoselection/special/pokemon/

Jako dětský hodinky asi proč ne... akorát za 300 doláčů pro tenhle účel celkem drahý a do sbírky taky úplně nejsou. Za mě zas takový polovičatý...

kdepak polovičatý. Je to úchylárna.

Jo. Disney figurky jsou kýč, ale do dětského vidění světa docela zapadnou.
I ten chlapácký vlk z Jen počkej byl skvělý. Pepek námořník z Undone je úúúplně nejvíc. 

ale toto bych děckém na ruku nedal, tyhle asijské potvory rozežírají mozek i z obrázku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl. Vojto a kolik je Ti teda? Generace Pokémonů, to by Ti muselo bejt tak dvanáct. Nebo ne? Přece nemůžeme bejt s Datlem ještě tak starý?! Nebo😱 ? Čas je svině - kde se má vlíknout, tam utíká a kde má utíkat, tam se vlíkne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, ten blbej napsal:

Tvl. Vojto a kolik je Ti teda? Generace Pokémonů, to by Ti muselo bejt tak dvanáct. Nebo ne? Přece nemůžeme bejt s Datlem ještě tak starý?! Nebo😱 ? Čas je svině - kde se má vlíknout, tam utíká a kde má utíkat, tam se vlíkne...

Starý jsme asi všichni, teď koukám, že už je to čtvrt století, co jsem Pokémony hrál na Gameboyi nebo po ránu sledoval v telce :D Ale teda Jen Počkej jsem neviděl nikdy ani díl a Pepek se tehdy už taky tuším nevysílal, tak bych tipl, že jste s Datlem trochu větší pamětníci :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, VojtaB napsal:

Starý jsme asi všichni, teď koukám, že už je to čtvrt století, co jsem Pokémony hrál na Gameboyi nebo po ránu sledoval v telce :D Ale teda Jen Počkej jsem neviděl nikdy ani díl a Pepek se tehdy už taky tuším nevysílal, tak bych tipl, že jste s Datlem trochu větší pamětníci :))

Fakt je, že Pokémoní kartičky jsem u Vietnamců kupoval klukovi když chodil do školky a dneska je ve druháku na UTB. Letí to. Pepek námořník byl prastařec už za mého mládí, ale na hodinkách UNDONE je k sežrání ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, VojtaB napsal:

Starý jsme asi všichni, teď koukám, že už je to čtvrt století, co jsem Pokémony hrál na Gameboyi nebo po ránu sledoval v telce :D Ale teda Jen Počkej jsem neviděl nikdy ani díl a Pepek se tehdy už taky tuším nevysílal, tak bych tipl, že jste s Datlem trochu větší pamětníci :)

Mmch já mám v hodinkovnici dvoje pětečky a taky od 2. ledna 55. Kurňa... Tak až se mi budou klepat ruce, tak budu líp ty automaty natahovat ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...