Jump to content

Nove modely Seiko 2014-18

Recommended Posts

před 16 hodinami, efreeti napsal:

Fajn hodinky pro nenáročného owg mimo chronomag fórum. Tuším že jediný průšvih tam bude skládaný tah a plechové koncovky

To by nebyl průšvih, ale naopak jenom dobře... Seiko plný tahy jsou nenositelný - těžký a nepohodlný s tragickou sponou...

Zlatý starý Seiko "plecháče"

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

People, naozaj by si mohol aspoň čísla modelov uvádzať. Link časom nemusí fungovať a keď človek použije vyhľadávanie, tak to sa nemá čoho chytiť.

Rob samozrejme ako chceš. Ide mi o to, že ak niekto chce niečo prihodiť ako novinku, nemá šancu dohľadať, či to tu už nebolo. Alebo niekto hľadá na fóre konkrétny model a samozrejme ho nenájde. Ak je

People - tak ty radsej riesis kabelky. No to je na ban.

Tak nevím, jetli se bavíte o stejné koze, ale titanový tah na tomto modelu má plné články a počítám, že i překlápěčka a plechové koncovky budou v lepším provedení než total entry modely. Takže lehký, nestudivý, nehrkavý, chlupy netrhající. Ale to usuzuji z fotodokumentace ;o) 

Kurňa kolik by asi stál první článek tahu, co by převzal funkci toho plíšku a té první spojky.
Takto mi to tahá oko k tomuto detailu a dělá z toho no-go projekt. Tolik znehodnoceného materiálu, tolik vyplýtvaného úsili, tolik promr(h)aného prodejního potenciálu skrz uspořený dolar nákladů.
Nebo naopak - kolik já mám uspořeného přemýšlení jestli je potřebuji a utajování nakonec stejně pořízených hodinek ;o) -takže "mám kliku" (převzato z německého "Glück haben", nejedná se tedy o žádný zalomený konstrukční prvek)

Sem rád že sem se pletl aspoň v tech skladanych článcích tahu. Poslední plechové dilky to je Seiko klasika. Než mi tohle forum zkurvilo vkus, tak by se mi líbily, no 🙂