Jump to content

Nove modely Seiko 2014-18

Recommended Posts

Neviem, co mate s tym logom :) za mna je 100krat lepsie, ako to predtym 

• Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

People, naozaj by si mohol aspoň čísla modelov uvádzať. Link časom nemusí fungovať a keď človek použije vyhľadávanie, tak to sa nemá čoho chytiť.

Rob samozrejme ako chceš. Ide mi o to, že ak niekto chce niečo prihodiť ako novinku, nemá šancu dohľadať, či to tu už nebolo. Alebo niekto hľadá na fóre konkrétny model a samozrejme ho nenájde. Ak je

People - tak ty radsej riesis kabelky. No to je na ban.

před 45 minutami, Waya03 napsal:

Za mě taky nový logo lepší, ale mě osobně se líbí i proklínané PS->X.

taky tak ProSpex forevr 😉

Jasně, o vzhledu a vkusu každého se absolutně nechci přít, to jsou prostě subjektivní věci a je to tak dobře. Třeba zmiňované X mi taky vůbec nevadí. Máme luxus výběru, takže si každý přijde na své ;-).

před 6 minutami, Chronopetr napsal:

Třeba zmiňované X mi taky vůbec nevadí. Máme luxus výběru...

S ixkkem ten luxus výběru právě už úplně nemáme :)

Staré logo 5 bylo lepší, to nové se mi taky nelíbí....cena je nižší než jsem čekal.

X na Prospexech mi nijak nevadí.

před 42 minutami, dr.sphinx napsal:

S ixkkem ten luxus výběru právě už úplně nemáme :)

Tak nemusí být všechny potápky od Seiko, existují samostatné ciferníky ke všemožným modifikacím, skutečně v tomto si trvám na svém, že luxus výběru skutečně máme.  😉

Mě se nové logo líbí víc než staré. Přijde mi svěží, jednoduché, moderní, graficky vyvážené a originání. Vlastně mi skoro mrzí, že si nové 5 nejspíš nikdy nekoupím, protože by skončily v šuplíku. Ale zcela určitě ne kvůli logu.

Mě se taky líbí, daleko lepší než to předchozí, které se na moderně pojaté hodinky absolutně nehodilo.

před 3 minutami, prischera napsal:

Mě se nové logo líbí víc než staré. Přijde mi svěží, jednoduché, moderní, graficky vyvážené a originání. Vlastně mi skoro mrzí, že si nové 5 nejspíš nikdy nekoupím, protože by skončily v šuplíku. Ale zcela určitě ne kvůli logu.

Podepisuju. :)

Na tyhle hodinky se nové logo hodí, na SNXS79 by se nehodilo, ale zase doba malých oblekových pětek je asi pryč.

Před hodinou, nooski napsal:

Na tyhle hodinky se nové logo hodí, na SNXS79 by se nehodilo, ale zase doba malých oblekových pětek je asi pryč.

ještěže ty fotky, ty fantastické fotky zůstanou ;o)

V 14. 5. 2021 v 11:46, Kamil.K napsal:

Staré logo 5 bylo lepší, to nové se mi taky nelíbí....cena je nižší než jsem čekal.

X na Prospexech mi nijak nevadí.

Mám to přesně opačně.

Nové logo 5 se mi líbí podstatně víc než staré. Logo X mě vadí hodně, zejména na celé řadě Alpinist.

Tak keď ty tak aj ja! X mi nevadí a logo 5 je podľa mňa vyslovene dobré! Moderné, svieže... Neviem si predstaviť na módnych hodinkách pre mladých erb z dôb kráľa Artuša 😄

Zdarte,

ať je to nové logo jaké chce, zajímaly by mne diskuse za dalších dvacet let,
až bude tohle, nyní pro nás "nové" 5/S logo nahrazeno něčím novým, "mladým a svěžím"
- co to bude za hrůzu ;o) - a "staromilci" budou dnešní supermanské logo chválit a to nové hanět

před 4 hodinami, KOCKOPEES napsal:

Erb z dob krále artuše :) ten semi vzdy líbil

A just si je koupím, ať vás tady “dědky” můžu štvát.