Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, sodekcz napsal:

Tuňáky a Monstra (taktéž z Monochrome Watches)

seiko.jpg

Ne prostě, zrovna do těchhle Tuňáků nemůžou dát tu datumovku na 3 nebo aspoň 4... Za mě pěkná limitka, za dobrý peníze ale to je prostě no go. Si už fakt začínám myslet, že kdo v Seiku vymyslí detail jak model dojebat, dostane prémie :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tuhle datumovku nemusím, ale třeba ty předchozí želvy do khakizelena mi nepřijdou úplně marný.

A se se týká designu, možná kdybychom viděli pod pokličku prodejů a věděli, kolik se ve kterém regionu prodá kusů, možná bychom pochopili, na koho je zamířeno:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pozor - čárky na lunetě ukazující světové strany se řídí magnetickou střelkou a proto nemůžou sedět s těmi na armováku - ty se řídí geografickým členěním. A protože magnetický pól a zeměpisný pól nejsou v jednom bodě, tak je luneta zdándlivě šejdrem. Navíc magnetický pól nezůstává na jednom místě, ale neustále se přesouvá - proto i tato luneta zdánlivě vangluje, ve skutečnosti přesně sleduje pohyby tohoto magnetického pólu (tedy - nesleduje ho neustále, dokud nevypadne ta pružinka co ji drží, ale dá se tak podle kompasu naštelovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, sodekcz napsal:

Tuňáky a Monstra (taktéž z Monochrome Watches)

seiko.jpg

Barevně se mi líbí. Zkousl bych dlouhýho kyklopa i datumovku na tuňákách, ale ty tučňáčí šlápoty na cifru fakt ne 😀. Škoda, že je nedělají quartz a pro děcka, to by u nás doma mělo velký úspěch! 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, tombas napsal:

Tyhle Land želvy jsou moc pěkné hodinky. Kdo nemusí dlouhé nožky a potřebuje kratší L2L, má vyhráno.

Obrázek z Monochrome Watches

Seiko Prospex Land Tortoise SRPG13K1 SRPG15K1 Hands-On, Price

 

A v této barevné kombinaci to najednouzačala být hezoučká hodinka. Ani ta datumovka tam najednou nevadí.

Tyhle hodinky bych nosil. A říkal jim SWEN....;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Datel napsal:

A v této barevné kombinaci to najednouzačala být hezoučká hodinka. Ani ta datumovka tam najednou nevadí.

Tyhle hodinky bych nosil. A říkal jim SWEN....;o)

Datumovka vůbec nevadí, ani na světlém, ani na tmavém ciferníku. Nejraději ji mám sice na šestce, ale i tohle je OK. Tím, že okénko nemá rámeček a samotný věnec není moc zapuštěný, vypadá to dobře. Jen v této barvě na mě ciferník působí dost plastově.

I tak jsou na mě ty hodinky malé, takže smůla. :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, jovani napsal:

prislo emailom, SEIKO PRESAGE STYLE 60's ... default_wink.gif
neviem, ci tu uz boli, no mne sa pacia default_wink.gif

Screenshot-20210607-140448-com-opera-browser.jpg
 

Za mě taky moc povedené! Podobné už měli v "limitce" tuším ve 3 barevných verzích, ale tyhle mají pro mě hezčí lunetu jsou na tahu, což jim mimořádně sluší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to pride prilis preplacane, nejake nekonzistentne, z kazdeho dvora pes. A to mam pritom komplikacie rad. Ale ako pise sphinx, za 205-ky by som to nevymenil ani omylom (teda nie, ze by som nejake 205 mal).

Ale tie detaily zachytene na fotkach s GS ma vzdy dostanu do kolien. Neskutocne spracovanie. Chapem, ze pre majitelov GS je to "konstatovani zjevneho", ale snad sa raz aj mne postasti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...