Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Tak já nevím, ale třeba Seiko SRPG35K1 se mi líbí mnohem víc a jejich volba by mi přišla mnohem logičtější. Mimo jiné pro to že mají plastický indexy, teda čísla a mírně klenutý sklíčko, stejnej (dobrej) strojek 4R.... Prostě pro ně nevidím důvod...

Snad by je koupil někdo, kdo je zvyklej na SNZG, ale chtěl by menší průměr s lepším strojkem s ručním nátahem a hackingem, nic jinýho mě nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplat pambu za tak malej prumer. Na tech fotkach nahore mi prislo, ze na cernych modelech jsou ty rucky uplne mimo barvu indexu. Ale na tom poslednim odkazu uz je to sladene. Co cloveku dojde pri objednani, to uz je takova lotynka…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě z toho důvodu bych kdyžtak bral ty bílé. Hm, když si zvednu ty bílý, tak tam s hodně velkou fantazií vidím, že by ty hodinový číslice mohli bejt i plastický ( je to trochu vidět u 4, pak 9, 10, 11)... co myslíte je to tak, nebo je to jen projekce mýho zbožnýho přání?

edit.: Jo, a už vůbec nechápu, proč Seiko opustilo od rámečků kolem daydate, je to pro mě škoda... 😪

Upraveno uživatelem gargamel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nechápu pro změnu ty tahy. Hodinky se tváří jako military/pilot a výrobce je obdaří mesh tahem jak nějaký kavárenský blejskavky...🤷‍♂️. Jasně, dá se vyměnit, ale přijde mi to úplně nekoncepční. Kdo je má koupit? Milovník military stylu jako tooly nebo kavárenský seladon jako módní doplněk ke košili? 🤔Tohle mě osobně strašně odradilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...