Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Naopak se odlišujou. Sice chápu, že na ně člověk nemůže hodit cokoliv, ale třeba já nato strapy neprožívám a gumu podle mě nějakou udělaj. Takže za mě plus i za ten integrovanej tah. Celkově moc pěkný hodinky, dobrej mezistupeň. Cena za standart verzi bude teda něco okolo 900USD nebo to je jen odhad?

 

edit- už jsem cenu 130tis našel, časem by za těch 850USD opravdu mohly bejt- za keramickou lunetu, safír a pěknej design to není tak hrozný

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ochoten akceptovat integrované tahy, řemeny a gumy třeba u oblekovek. Ale u potápek chci mít možností víc. Třeba teď v zimě nosím potápky na NATO přes oblečení.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zachovajte paniku. 45mm vdaka integrovanu tahu nebude az taka katastrofa, lug to lug bude lepsi ako napr u fortisu.

Datumovka na 4 je lepsie riesenie ako ziadna, alebo vykusnuty index na 3 pripadne 6.

 

suhlas, lepsie to nemohli dat, skoda ze nie je nenapadnejsia, ako napr. na spring drive tunach a inych.

Mne najvian na tychto breitl...teda seiko transocean vadi cierna luneta, snazim sa to predstavit s ocelovou, pripadne aj ine ozubenie na nej.

A to telo/tah mi asi najviac zo vsetkych seiko totalne evokuje ten japonsky (resp azijsky) styl, architekturu, tie ich domceky :-)

Asi by som to ale nechcel. Kde je ta dokonalost tela mm300 a inych. Ale dial je ozaj super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...