Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Cesky forum? Zkus tohle delat kdekoli jinde a taky ti asi nebudou tleskat.

Staci na to upozornit a ne reagovat tak neomalene. Urcite nekde jinde me neposlou hned do prdele, kdyz jsem začátečník. VELICE SE OMLOUVÁM.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Davide nic si z toho nedělej. Mě mazáci s nadávkama vypičovali dopoledne. Tak to tady chodí :D

Ahoj, díky :-) chapu ze to byla moje chyba a tak si budu davat pozor priste. Chtelo by to urcite trochu vice rpelivosti a pochopeni. ;-) Diky za pochopení :-)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky :-) chapu ze to byla moje chyba a tak si budu davat pozor priste. Chtelo by to urcite trochu vice rpelivosti a pochopeni. ;-) Diky za pochopení :-)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Zas je potreba pochopit, ze takove nahaneni prispevku se tu objevuje dnes a denne. Hodne starsich clenu je na to proste alergickych. Takze nez palcovat, tak je lepsi napsat co a proc se ti teda libi. Pridat tomu vlastni nazor a pak nikdo nerekne ani popel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas je potreba pochopit, ze takove nahaneni prispevku se tu objevuje dnes a denne. Hodne starsich clenu je na to proste alergickych. Takze nez palcovat, tak je lepsi napsat co a proc se ti teda libi. Pridat tomu vlastni nazor a pak nikdo nerekne ani popel

To naprosto chápu ;-) uz se to nestane

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...