Přejít na obsah

Seiko Samurai - biele, alebo čierne?


McStinger

  

51 hlasů

  1. 1. Biele alebo čierne?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Hodinky se světlým cifrem u mne nikdy dlouho nevydrží, kromě několika vintážních kousků, které mám z nostalgie. Opakovaně jsou zkoušel např. i světlé Helmety, nakonec ale vždy šly z domu. Je pouze jedna výjimka, a to jsou bílé Samuraie. Ty bílé mají koule, zatímco černé jen kulky - a to na černou nedám dopustit. Za mne tedy bílé! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jednoznačně bílé, připadly mi elegantnější, originálnější a v neposlední řadě, jak psal už někdo výše, i univerzálnější. Že mají horší čitelnost bych v tomhle případě zas tak neřešil. Měl jsem obě verze. Dodnes mě mrzí, že jsem ty bílé pustil (ty černé teda taky, ale míň..)  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

biele .. ako moje tool watch. a ze je biely cifer malo citatelny, je kec, perfektne citatelny aj 20 m pod hladinou mora :)

jedine minus je hlinikova luneta, ktora chyta sramy, ale su to tooly a zbavim sa ich, az prejdem na ine tooly (zrejme s velkym B, co nebude tak dlho trvat, zrejme :))

Upraveno uživatelem TomasP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

hovorí sa ako beta s p...ou, ale v ramci slusnosti to napisal inak 

...a jindro , ty uz nieco kup, lebo to tak naozaj vyzera :-)

 

To som si len chvíľku krátil. Už mám vytipované, akurát do obchodu je ďaleko. Ale už sa to blíži :)

 

edit: mimochodom, tie žlté samuraje sa nikomu nepáčia?

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som si len chvíľku krátil. Už mám vytipované, akurát do obchodu je ďaleko. Ale už sa to blíži :)

 

edit: mimochodom, tie žlté samuraje sa nikomu nepáčia?

 

Akoze, nie su zle...no ak by som mohol prave zobrat Samurai-e, siahol by som po inej farbe.

 

Som zvedavy, co z vyletu privezies.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...