Přejít na obsah

F.B.

Doporučené příspěvky

Dnes som si vsimol i tento prirastok v kolekcii ORIGINE od HAUTLENCE, HL ti 01

 

http://www.hautlence.com/en/collection/origine/hl-ti-01

 

A po TH Monaco Stiviho McQueena, jedny z mala hranatych hodiniek co sa mi pacia.

 

Skoda ze nemaju na webe viac info ku kalibru...iba toto:

 

HAUTLENCE HL in-house calibre. Jumping hours, retrograde minutes and trailing seconds.
 

Fotka z webu vyrobcu.

 

 

2-HLti-Big.jpg

 

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct a asi se to ani nedovim,jak by mi šly s tímhle pouzdrem na ruku,ale to co vidím se mi moc nelíbí.Mluvím o pouzdru.Strojovna zajímavá,ten otvírák plechovek ukazující hodiny mi trochu připomíná Bvlgari,minutovka po 60 skočí na nulu,to může bejt taky zajímavý.Chce to nějaký video.A už i to pouzdro mě začíná lákat.Je to takový na první pohled nic moc,ale na druhej už tu intenzitu cejtim.Dobrý,díky za post,zas jeden nekonvenční kousek.A dívám se znovu a znovu a sakra se mi líběj.Hm,fakt bych chtěl vidět,jak skočí minutovka a hodinovka současně.A už je chci a zas utřu frňák.A po pár minutách vidim tu parádu v plný palbě,včetně pouzdra.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct a asi se to ani nedovim,jak by mi šly s tímhle pouzdrem na ruku,ale to co vidím se mi moc nelíbí.Mluvím o pouzdru.Strojovna zajímavá,ten otvírák plechovek ukazující hodiny mi trochu připomíná Bvlgari,minutovka po 60 skočí na nulu,to může bejt taky zajímavý.Chce to nějaký video.A už i to pouzdro mě začíná lákat.Je to takový na první pohled nic moc,ale na druhej už tu intenzitu cejtim.Dobrý,díky za post,zas jeden nekonvenční kousek.A dívám se znovu a znovu a sakra se mi líběj.Hm,fakt bych chtěl vidět,jak skočí minutovka a hodinovka současně.A už je chci a zas utřu frňák.A po pár minutách vidim tu parádu v plný palbě,včetně pouzdra.

 

Na tom webe co som postol hore je ze "MOVIE", (jeden z tab-ov na pravej strane landing page-u) tak si to tam mozes prehrat?..

 

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...