Přejít na obsah

Top 10 of the finest Tourbillon watches


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

<br />to si může dovolit jen PP...dá se to v tomhle vláknu považovat za OT, ale nemohl jsem si to odpustit :smile_anim:<br /> <br />

<br />Dobre ty! Me se vzdycky hodne libily tyhle obdelnikove desetidenni turba. <br /><br />a6y8ynuj.jpg<br /><br />py8yge2a.jpg<br /><br />uqazu6am.jpg<br /> Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Rád Tě tady opět vidím Snížku.

 

2. Už by konečně někdo měl prozradit hochům v Novém Městě nad Metují, že do Glashütte je to jen 260 km. Třeba že by tam jako občas zajeli a koukli co je v hodinařině nového, potažmo kudy asi vede cesta .... Ty Glashütte jsou IMHO totální nadčasová pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si může dovolit jen PP...dá se to v tomhle vláknu považovat za OT, ale nemohl jsem si to odpustit  :smile_anim:

 

 

JLC to měli taky tak: limitka Reverso Turbo z r. 1993:

 

recto:

post-5001-0-84457700-1393662594_thumb.jpg

 

a verso:

post-5001-0-54158300-1393662564_thumb.jpg

 

Edit: Turbo v tomhle maličkém pouzdru je samozřejmě klasa sama pro sebe; ale jak ukazatel rezervy použili coby můstek, to je přece tak neskutečně vtipný .-))

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaj Snowe!

 

Všetko krásne stroje, no i tak mi tu niečo chýba. Páči sa mi, keď je "turbo" dole, na 6-tke.

 

A preto pridám svoje absolútne doterajšie hodinkové nebo: 

 

A. LANGE & SÖHNE 1815 Tourbillon http://www.alange-soehne.com/timepieces/1815/#1815-tourbillon-en-us/introduction/730032

 

Jednoduché, a pritom neskutočné!

 

als_730_032_m_a6.jpg

 

A.-Lange-1815-Tourbillon-Pink-Gold-Tourb

 

T_3.jpg

 

Lange_1815_Tourbillon_730032_dial+detail

 

A.-Lange-1815-Tourbillon-Pink-Gold-Dial-

 

V tom ružovom zlate sú neskutočné  :wub:  :wub:  :wub:  no prežil by som to i v platine (teda, myslím že je to platina?)

 

lange_1815_tourbillon_pair.jpg

 

:king:

 

Inak, firma kde som prave začal makať, je plná hodinkových entuziastov :-).

Majiteľ má niekoľko hodiniek s "turbom", v deň keď som nastúpil ma privítal na palube na ruke s Mont Blanc-turbom?no model som presne určit nedokázal. CEO firmy je zas fanúšik Raymond Weil, a ruke mal v ten deň Nabucco...

Vyzerá to teda na slušný oddiel  :cool02:

 

F.

Upraveno uživatelem F.B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...