Přejít na obsah

Turín 2006


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Teď budu trochu rouhačem, ale trochu si přeju aby to Slováci vyhráli... po každém výtězství českého teamu mi až do rána banda "vlastenců" skáče pod okny a huláká v opilecké euforii "Češi, češi, ..."

No tak ale to ses za posledni dny docela vyspal, takze ted bys jim to mohl prominout, ne? :)

 

Jinak radeji netipuju, ale pravdou je, ze jsem klidnejsi nez kdybychom hrali s Rusy nebo USA. Na Slovaky proste umime...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já samozřejmě přeju čehůnom. Ale Jelikož jsem kousek od SR a moje žena je stříknutá SK, tak je mi to v podstatě jedno. My z východu ČR to dělení tak tragicky neberem. Taky si ho nějak nepřipouštíme. Máme chalupu ( rodnou mé tchýně) na Slovensku, a spoustu známých po okolí takže žádný nerv.

Jenom jsme se měli potkat o 2 zápasy dál!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Nie ďakujem ..... žiadne cargo z Milána nepotrebujem.

 

K tomu hokeju. Ja ako nie som nejaký horlivý fanúšik teamových športov, ale hokej SR-ČR si pozriem vždy. Mám rád ten paralelne prebiehajúci psychologický súboj ... a takisto nepredvidatelnosť vysledku (aj keď teda musím podotknúť, že tento rok sa nám veľmi darí :D ).

 

Takže 21 30 to vypukne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zaden sportovni expert a nikdy jsem nebyl. Ale budu taky za "spatneho", protoze po vykonu, ktery podali cesi, si vyhrat proste nezaslouzi..sorry ale ne. Sice vcera posledni tretina vypadala jako presilovka, ale proc az v posledni tretine posledniho zapasu skupiny? Jestli vsechny ty zapasy setrili sily na zaver, tak jsou to podle mne masla :D Slovaci hrali od zacatku jako by se hralo finale..viz hned prvni zapas s ruskem. Takze v tomto pripade Slovenskooo..Slovenskooo.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zaden sportovni expert a nikdy jsem nebyl. Ale budu taky za "spatneho", protoze po vykonu, ktery podali cesi, si vyhrat proste nezaslouzi..sorry ale ne. Sice vcera posledni tretina vypadala jako presilovka, ale proc az v posledni tretine posledniho zapasu skupiny? Jestli vsechny ty zapasy setrili sily na zaver, tak jsou to podle mne masla :D Slovaci hrali od zacatku jako by se hralo finale..viz hned prvni zapas s ruskem. Takze v tomto pripade Slovenskooo..Slovenskooo.. :D

To tak ale nemuzes brat... v Salt Lake City jsme hrali perfektne a pak nas ve ctvrtfinale zarizlo Rusko a jeli jsme domu. Kanada naopak v zakladni skupine nepredvedla kdovijaky vykon, i v pozdejsich zapasech to nebyla zadna slava, a pritom finale Can - USA patri k tomu nejlepsimu, co kdy bylo odehrano. A domu Kanada privezla zlato.

S nami to bylo podobne na mistrovstvi v Praze... ve Vidni jsme pak zpocatku nehrali buhvijakej hokej a medaile je pritom doma. A nakonec celkem zaslouzene, vykony od ctvrtfinale dal byly skvele. Nyni to muzeme zopakovat.

Nemyslim, ze jsme setrili sily, meli jsme smulu i hovno nasazeni. V brance pak deravy vemeno... ale s Hnildou -- kterej, jak doufam, nastoupi -- to jeste muzeme dotahnout daleko! ;) Slovaci prosli turnajem moc lehce, stesti jim hralo do karet, je na ne velkej tlak, navic z nas maji vzdy respekt, nehlede na prozatimni prubeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já "postoupím" každopádně, páč jsem rodilý Slovák, nějakých 17 let žijící v ČR, s českým občanstvím. Kdyby hráli Rakušáci nebo Maďaři, postoupil bych taky, páč tam nějaké předky mám (kolegové mi říkali "ááá náš milý mix ze starého dobrého Rakousko-Uherska" :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...