Přejít na obsah

Seznam Aukro " Šmejdů "


Doporučené příspěvky

Prosím napište sem opravdu jen Ti ,KTEŘI TOMUTO  ROZUMÍTE. ( PRÁVNĚ VZDĚLANÝ ČLEN)

 

Jde mi o to, jestli když zde vytvoříme seznam z Nicků a na něm budou uvedení pos svým " Nickem" ŠMEJDI Z AUKRO, kteří  se snaží národ obelhat a prodávat,byli bycho nějak postižitelní ? :

 

100% skládačky z nových dílů z Parexo

100% renovace " ocucaný bonbon" a neupozorní na to

100%skládačky z různých hodinek a namísto ab na to upozornili vadávají je zvlášnost

100% kopie napřiklad Prim letecké s čtyřmístným číslem

100% zavádějící popis

 

To jsou dle mého čtyři postačující kategorie, které by ochránili nejen zdejší nové svěratele hodinek a možná nové sběratele hodinek nejen zde.

 

To že prodávají kopie, montáže a atd. atd. je přeci jednoduše prokazatelné a v pravidlech Aaukro je jasně napsané, že prodejce nesmí prodávat KOPIE a stejně tak, že zodpovídá za obsah  a tím pádem i sdělení ve svém inzerátu.

 

Dle mého takový prodejce uvádí svým jednáním kupujícího v omyl a proto SI NEPOCTIVÝ PRODEJCE ZASLOUŽIL BÝT NA NAŠÍ TABULI ŠMEJDŮ.

 

Obecně by tam ten NICK, PRODEJCE ŠMEJDA neměl psát každý, ale třeba jen dva lidi.

 

CO VY NA TO ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí jeden semestr? :-)

Nejjednodušší by bylo formulovat to ne prodejce = šmejd, ale prodejce šmejdů. A že jsou to šmejdy je bez diskuze, kdyby se chtěl někdo soudit, stejně se soudní znalec obrátí na Accutrona nebo na tohle fórum, vzhledem k tomu že asi neexistuje nic jako klub sběratelů primek...

Ti, které to má varovat, neuvidí ve formulaci velký rozdíl a ti, kteří budou na seznamu, mají stejně hroší kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí jeden semestr? :-)

Nejjednodušší by bylo formulovat to ne prodejce = šmejd, ale prodejce šmejdů. A že jsou to šmejdy je bez diskuze, kdyby se chtěl někdo soudit, stejně se soudní znalec obrátí na Accutrona nebo na tohle fórum, vzhledem k tomu že asi neexistuje nic jako klub sběratelů primek...

Ti, které to má varovat, neuvidí ve formulaci velký rozdíl a ti, kteří budou na seznamu, mají stejně hroší kůži.

To vypadá úžasně jednoduše. Nějaký háček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Háček je nějaký vždycky. Hlavně v České banánové republice, kde je účast v soudním sporu trochu jako tombola.. a záleží, kdo koho zná anebo kdo komu kolik dal. Určitě by se k tomu měl vyjádřit právník s praxí. Byl to jen nápad, jakým směrem by se mohlo jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO VY NA TO ????

Já bych byl se seznamem velmi opatrný, snadno se z toho může stát hon na čarodějnice a na tomto fóru obzvlášť. Jak by se definovala hranice, kdy je to ještě v pořádku a kdy už to je lumpárna, co je vědomě nabízená skládačka a co podvod. Nováčky na fóru ochrání spíš to, když budou pozorně číst a nováčky mimo fórum to nezachrání. Mluvím z praxe, kdy jsem byl bezdůvodně nařčen, zde často píšícím, "váženým členem", že jsem vlastně lump. Nakonec se omluvil, ale s jeho horkou hlavou bych byl šupem na seznamu a označit mě šmejdem, bych nenechal určitě bez reakce. Takže to chce opravdu hodně zvážit, jaký nástroj na podvodníky vytvořit, ale ať se to nakonec nestane něčím, co ublíží Chronomagu. Sám nevím jak to řešit, je to jen úvaha...

Upraveno uživatelem Eman2208
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se poseru. Longu, a až budem takovej seznam dělat tady, nechceš se na něj napsat?

Až budu chtít orální sex napíši si Tobě nebo TMorisovi.

 

Prozatím jsem žádal o radu někoho s právními vědomostmi, jelikož je tady mraky lidí kteří si naběhli a nebo si jednoduše naběhnout mohli.

Toto je jednoznačně poznat zde v sekci Prim z jejich otázek, kdy se dotazují na jasné skládačky a nebo na zcela nově splácané " skvosty například s díly z Parexa"

 

To : Zmizík

 Víš ony ty vědomosti mohou být draze zaplacené právě napříkladem nákupem Aukro skvostu :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som navrhoval, aby sa zalozil klub/zvaz/spolok PPČ (Pocta Primkam Českym), ktory by tu na fore mal specialnu podsekciu s povolenym vstupom cez CAPTCHU (zdeformavane obrazky prim hodiniek). Do PoPiCi klubu by sa dalo dostat len na zaklade urciteho poctu prim hodiniek a cez rodinkarstvo. Sprava zoznamov a tabuliek by bola jedna z hlavnych cinnosti klubu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlakno je fakt p...l - typek, co sa tu snazil miestne osadenstvo dvakrat ochcat pri predaji, si v pohode zalozi vlakno na bonzovanie jemu podobnych smejdov na Aukre...Nechapem, je to strata pamati, alebo sudnosti?

 

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...