Přejít na obsah

Baselworld 2014 - Rolex 2014 Novelties


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Na WUS se objevily prvni SD 4000, koupene u dealera v Japonsku, takze uz zacinaji byt asi dostupne.

 

Co me trochu prekvapilo jsou posledni clanky tahu, ktere nekopiruji nozicky..... uz jsem si toho vsiml na fotkach z Baselu, ale prisuzoval jsem to vystavnim prototypum...ted ale koukam ze ty z WUS to maji take... Mozna diky tomu pak dalsi clanek tahu prirozeneji navazuje na ten prvni kdyz jsou hodinky na ruce? Na fotkach to z nekterych uhlu chytne za oci, ale predpokladam, ze nazivo to pravdepodobne nebude nijak rusive... na treti fotce nize to vypada ok.

 

post-17375-0-02903000-1398639654_thumb.png

 

post-17375-0-98123300-1398639900_thumb.jpg

 

post-17375-0-07106500-1398639898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na WUS se objevily prvni SD 4000, koupene u dealera v Japonsku, takze uz zacinaji byt asi dostupne.

 

Co me trochu prekvapilo jsou posledni clanky tahu, ktere nekopiruji nozicky..... uz jsem si toho vsiml na fotkach z Baselu, ale prisuzoval jsem to vystavnim prototypum...ted ale koukam ze ty z WUS to maji take... Mozna diky tomu pak dalsi clanek tahu prirozeneji navazuje na ten prvni kdyz jsou hodinky na ruce? Na fotkach to z nekterych uhlu chytne za oci, ale predpokladam, ze nazivo to pravdepodobne nebude nijak rusive... na treti fotce nize to vypada ok.

SDDS to mají stejně ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Bohužel, jak píše Jarett, je to tak. Už na DSSD se mi to nelíbilo a tady taky ne. I tak jsou to, pro mě, jednoznačně nejkrásnější moderní Rolex vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepsi live video review :)

 

 

SLINT!

 

Jsem zvedav jestli pristi tyden budou k videni u Rolexu v Zur na letisti :)

Ale doufam, ze se plete a budou dostupne v oceli driv jak za 3 roky... i kdyz vyhoda je, ze na beznaku 800kKc nemivam, takze nebude cukani vytanout kartu :D

 

(btw - pani Rolexari - jak vidite dlohodobej vyvoj ceny u takovydleho kousku?)

Upraveno uživatelem bru7us
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to neochotně musím po letech rolex zasejc pochválit a moc !! 

 

Modrý milgaussy přesně, jak píše bandy - svrchovaně zábavný a stejně tak pepsi gmt mastery z bílého zlata !! Skvělá decentní nadstavbová gentlemanská sebeironie. Myslím, že by je ani z oceli dělat neměli, tohle je fakt pro machry, co cení bílé zlato k modročervené lunetě - marjá,  ty bych chtěl, OBOJE !!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...