Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratulace! Já jsem na combaty nikdy moc nebyl, ale tyhle jsou prima, bezva font, fajn ručky. A řemen a strap máš pěkně sladěný. Za jedna. :thumbsup_anim:

 

Děkuju.

 

I já se připojuju s gratulací...jen abys to všechno unosil :) Jinak ty si včelař?jestli jo,máš můj obdiv.

 

Děkuju, jsem jen včelí voyuer. Včera jsem nedostal žádné žihadlo, a tak jsem pokračoval.

Foceno Gougyho metodou obráceného objektivu, takže si dovedete představit kvantum těch rozmazaných fotek ....

post-1538-0-55489800-1394023338_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jen abys to všechno unosil :)

 

Končím, už jen nějaké Rolády (ten překlad mě dost nahlodal (asi vintage DJ?)), ale to je dlouhodobý cíl..

 

Já jsem těžkej alergik,mě naštěstí nepíchla včela cca 4 roky a doufám,že dlouho nepíchne.Ten stav nikomu nepřeju.

 

Tak tomu rozumím, anafylaktický šok je svině.

Já už jsem byl píchnutý víckrát a naštěstí bez problémů.

Ve stresu jsem byl v létě, když synek (tehdy 2,5 roku) dostal 7 vosích žihadel. Byla s ním manželka, já byl mimo (bydliště).

Stalo se to na zahradě u kamarádky.

Naštěstí vše dobře dopadlo, jenom ho prohlídla doktorka a dala mu nějakou prevenci.

 

Jsou to svině chlupaté ....

post-1538-0-15213400-1394044188_thumb.jpg

post-1538-0-97505000-1394045003_thumb.jpg

post-1538-0-34589500-1394045005_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vintage Datejust je pecka,furt cumim manzelce na ruku:-)obavam se ale,ze z tech velikosti na ktery ses zvyklej je to hodne velkej skok.

 

Mám rád změnu.

Měl jsem je na ruce 1/2 prostějvského srazu a měl jsem t toho dobrý pocit.

Byly to Davidovy DJ o průměru 36mm.

post-1538-0-23461900-1394089561_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,to jsem já.Myslím,že je to jen takové přátelské kočkování.Mám Ti psát,že se mi líbí,když to tak není?Je lépe konstruktivní kritika než pochlebování /alespoň já to tak mám/.Už mlčím a končím se spamem a OT.Jinak ty Datejusty se mi líbí /víc jak plesnivky :shutup:

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,to jsem já.Myslím,že je to jen takové přátelské kočkování.Mám Ti psát,že se mi líbí,když to tak není?Je lépe konstruktivní kritika než pochlebování /alespoň já to tak mám/.Už mlčím a končím se spamem a OT.

 

Ne Bohušu, také to myslím ve srandě.

Kdybych tě neznal osobně, tak to nedělám.

:drunk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......měl jsem z toho dobrý pocit.

Byly to Davidovy DJ o průměru 36mm.

Sdílím tvé pocity, bohužel ne Davidovi hodinky :D

 

B19... nemám slov. Netušil jsem, že máš takové choutky :) Těším se, až je uvidím a vyzkouším na živo. Budeš je mít jako plesnivky? nebo leštěnky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sdílím tvé pocity, bohužel ne Davidovi hodinky :D

 

B19... nemám slov. Netušil jsem, že máš takové choutky :) Těším se, až je uvidím a vyzkouším na živo. Budeš je mít jako plesnivky? nebo leštěnky.

 

Díky, také jsem u tebe ten bronz nečekal. Nejezdíš okolo UH? Mohli bychom udělat skupinové bronzové foto.

 

Konečne som ich tu objavil. Perfektné sú. Neviem prečo ale na takýto typ hodiniek mám slabosť. Tá farba ciferníku je super a celkovo sú to riadne pekné hodinkyl. Teším sa na ďalšie fotky. A na živo musia byť ešte krajšie.

 

Děkuju.

post-1538-0-99913100-1394219911_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, také jsem u tebe ten bronz nečekal. Nejezdíš okolo UH? Mohli bychom udělat skupinové bronzové foto.

Za všechno může David. Zákeřně mi pujčil Oliviery a ještě mi dovezl na vyzkoušení chrono Apollony s bronzovou lunetou od Sedlina. :D Podobně je to i s DJ. O Hojerkách a Breitlech Premier z roku 1945 ani nemluvím.

 

Jezdím asi třikrát týdně ZL-UB. Dopoledne i odpoledne. Není problém lehce odbočit do Hradišťa. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...