Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty jo Vite, ty bonsaje mas nadherne, jak dlouho se jim z venujes? A jak je stara ta borovice (pokud to je borovice) :) uprostred? Ne ze by me nezaujaly hodinky, ale preci jenom ty stromky za nima jsou fakt nadhera!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo Vite, ty bonsaje mas nadherne, jak dlouho se jim z venujes? A jak je stara ta borovice (pokud to je borovice) :) uprostred? Ne ze by me nezaujaly hodinky, ale preci jenom ty stromky za nima jsou fakt nadhera!!!

 

 

 

Jak píše Bohuš, toto nejsou moje kousky, ale občas pomáhám s jejich údržbou.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tyyyy jooo, Vitku ta patina je naprosto luxusni... uvazuju, ze moje dalsi budou vazne nejake bronzovky... uz se tesim, az tyhle Lumiky uvidim na zivo! A co to mas za slusivy cerny remen na tech fotkach se vcelama? Je to cordovan, nebo kaucuk? takhle to fakt nepoznam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyyyy jooo, Vitku ta patina je naprosto luxusni... uvazuju, ze moje dalsi budou vazne nejake bronzovky... uz se tesim, az tyhle Lumiky uvidim na zivo! A co to mas za slusivy cerny remen na tech fotkach se vcelama? Je to cordovan, nebo kaucuk? takhle to fakt nepoznam :)

 

Je to Hirsch Pure ze Strapshopu.

Kdo jednou nasadí přírodní kaučuk, již nikdy nechce jinak ...

Mrkni na vlákno o Kemmnerkách, taky jim celkem sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má takovou jedmnou stukturu, tak jsem si říkal :) já kaučuk ještě na ruce nikdy neměl, ale uvažuju, že bych pořídili kaučuk/silicone pro ty Bernardy, když už s nima můžu do vody... na Kemmnerky určitě mrknu! Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má takovou jedmnou stukturu, tak jsem si říkal :) já kaučuk ještě na ruce nikdy neměl, ale uvažuju, že bych pořídili kaučuk/silicone pro ty Bernardy, když už s nima můžu do vody... na Kemmnerky určitě mrknu! Díky za info

 

Jestli chceš gumu, připlať si a kup si přírodní kaučuk. Je to příjemné na dotek a nechytá se na to prach a vlasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo, díky za doporučení... žena měla kaučuk na swatchkách, matroš vypadal příjemně, akorát pak ztuhnul a zteřel... ale fakt je, že na silicon se nalepí úplně všechno a je to takové..no...silikonové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...