Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Víte, máš parádní vlákno a krásné hodinky, sám jsem nad nimi uvažoval, jen s černým cifrem. Ještě by bylo fajn mít tu na okukování a poslintávání pár ostřejších makro fotek s pořádně nasvícenou lumi, což je asi největší devizou Lüm-Teců, když to mají i v názvu. Bronzovky mají prostě své kouzlo tím jak jsou vizuelně proměnlivé, to mě vážně dost láká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hmm, paráda. Která barva té lumi je pls věrnější, ta do modra z mobilu nebo zelená ze zrcadlovky? Asi zrcadlovka viď? Jinak to pouzdro už má krásnou patinu. Ty oleštěné nožky a luneta od nošení vypadají supr. Trochu se bojím toho zelenání na ruce, jaké jsou tvé zkušenosti pls? Co jsem se dočetl tak pár lidí kvůli tomu bronzovky i prodalo. Pečuješ o ně nějak, nebo jen nosíš a odkládáš? Předem díky za cenné rady a zkušenosti.

Upraveno uživatelem Diego
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reálná je lumi do zelena (druhá fotka).

 

Zelenání na ruce u mě nastává prakticky jen v okamžiku, kdy jsem úplně nejvíc moc zpocený (ruku mám od potu mokrou tak, jako bych ji strčil do vody).

To se mi naštěstí stává jen zřídka.

V tom případě se mi udělá zelený flíček v místě, kde se po ohnutí zápěstí dotkne korunka. To je také jediné místo, kdy se u těchto hodinek bronz stýká s kůží.

Je tomu tak díky prosklenému ocelovému dýnku a důmyslné konstrukci nožek pro uchycení řemenu (viz foto).

post-1538-0-03063100-1504264064_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, z materiálů pouzder je bronz asi nejcitlivější na světelné podmínky.

Chová se trochu jako sunburst u číselníků - jeho vzhled se hodně mění v závislosti na intenzitě, úhlu a odstínu dopadajícího světla.

 

Jen při nákupu pozor ať nekoupíte něco, co má spíš vzhled jako mosaz. Malé srovnání různých barev bronzů ZDE něco také ZDE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, z materiálů pouzder je bronz asi nejcitlivější na světelné podmínky.

Chová se trochu jako sunburst u číselníků - jeho vzhled se hodně mění v závislosti na intenzitě, úhlu a odstínu dopadajícího světla.

 

Jen při nákupu pozor ať nekoupíte něco, co má spíš vzhled jako mosaz. Malé srovnání různých barev bronzů ZDE něco také ZDE.

Díky Víte, ten tvůj článek jsem již před časem četl, jen jsem nevěděl že je od tebe, klobouček. Máš pravdu, že do žluta se mi to moc nelíbí, už to pak i trochu připomíná různé fake zlaté PVD úpravy levných hodinek. Ten cínový bronz do červena je pro mě osobně tedy nejhezčí. Zkrátka přesně jako tvé B19 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...